Wpis z mikrobloga

Nowoczesne śmietniki w uk (i nie tylko) potrafią zmieścić 8 razy więcej śmieci niż normalne pojemniki, od razu prasują śmieci, są zasilane energią słoneczną i wysyłają smsa do służb gdy są pełne. Dzięki temu nie trzeba ich codziennie sprawdzać, a służby przyjeżdżają tylko, gdy pojemnik jest pełen :)

Pobierz Budo - Nowoczesne śmietniki w uk (i nie tylko) potrafią zmieścić 8 razy więcej śmieci...
źródło: comment_gWTVCmTHjHBZrfwIE4GWIMymrUoDcLHp.jpg
  • 29
@Budo: mnie strasznie te smietniki #!$%@? bo jak deszcz pada to to nie bede smierdzacej zamoczonej wajchy dotykal... jakis kretyn to wymyslil zeby chyba wlasnie ludzie nie wyrzucali smieci. Dlaczego mam dorykac smierdzacy brudny smietnik po tysiacach ludzi dziennnie zeby wywalic maly papierek?
@Budo: Podobne pilary są produkowane w Polsce a użyć je można najbliżej w Holandii. W polskich miasteczkach nadmorskich można je zobaczyć lecz niestety przeciętny obywatel nie ma do nich dostępu
@johnmorra: Mam podobne odczucia, ale z drugiej strony... jakoś chętnie i z uśmiechem dotykasz pieniądze, które są dużo brudniejsze, niż rączka od śmietnika.
@Budo: wszedzie place karta gdzie sie da. w UK praktycznie w kazdym miejscu nawet za parking mozna nia placic i to bez dotykowo czy telefonem. Wiem o czym mowisz i mnie to denerwuje szczegolnie jak ludzie tutaj niendbaja o higiene i babka mi naklada rybe z frytkami bez brekawiczek a potem wydaje mi #!$%@? szekle tymi samymi brudnymi lapami ...