Wpis z mikrobloga

Wczoraj z żoną obejrzeliśmy najnowszy odcinek #slubodpierwszegowejrzenia i doznałem niemałego zaskoczenia jaka jest tam #logikarozowychpaskow

Ewa wytacza argument, że chce to wszystko skończyć, bo nie było seksu w nocy poślubnej. Jakoś nie znam dziewczyn, które chciałyby uprawiać seks z dopiero co poznanym (zeswatanym) facetem. Tym bardziej gdy on coś chciał w podróży poślubnej, to ona się wycofała. Kogo ona chce oszukać?


A Natalia okazała się straszną egocentryczką i materialistką. Wg niej facet powinien ciągle doceniać jej urodę, cały czas zabiegać o nią. Czyli o osobę, która nie daje nic w zamian. On ma się płaszczyć przed nią? Pantoflarza chce?
Chłopak jest wysportowany i radzi sobie w życiu (ma pracę, nie ma długów, ma jakieś oszczędności). No nie jest bogaczem. A wg niej jest beznadziejny, bo jej znajomi byli za granicą, zarobili i kupili sobie mieszkanie i samochód. Byli #zagranico więc są lepsi. Ciekawe co robili. Przez kilka lat byli na zmywaku? Sprzątali? Zbierali truskawki? Pomagali przy zbiorach tulipanów?

Moja diagnoza jest prosta: Typowa "księżniczka", które oczekuje od faceta, że będzie bogaty, przystojny i będą jej wszyscy zazdrościć, a ona do końca życia nie będzie musiała nic robić, tylko zbierać komplementy od męża i pokazywać jaka to ona jest lepsza od innych

#gorzkiezale
  • 18
@nvmm: Też mi się wydaje, że nie jest w jej typie. Wg mnie to powinna powiedzieć, a nie gadać o seksie, albo że sobie nie radzi z psem, albo że zadecydował, że zamieszkają razem (a sami poza kamerami to ustalali) i inne pierdoły.
Swoją drogą to zdziwiło mnie to, że w jednym z odcinków powiedziała, że jest przystojny. Chwilowe zauroczenie, które nagle minęło?
@av18: Ale on nie jest brzydki, tylko kluchowato-ciapowaty. A seks...wydaje mi się, że to raczej argument, żeby nie powiedzieć wprost, że najbardziej w typie jej męża jest jego mama.
Ewy żal mi okropnie, fajna i inteligentna babeczka, a Darek po prostu nie jest w jej typie (wcale mnie to nie dziwi...)

@nvmm: Obstawiasz, że się rozwiodą?
@av18: Myślę, że tak, chyba, że samotność będzie bolała bardziej, niż zmęczenie związkiem na siłę.
@rybsonk: Nie jest dziwna, jest rozgoryczona. No i ma pecha, bo przy okazji inteligentna.
@rybsonk: Nawet jeśli, to taki rodzaj manipulacji też wiąże się z inteligencją. Ale przede wszystkim - odczytuję ją po prostu jako zawiedzionego człowieka. Sama nie umiałabym przekonać się do bliskości "na siłę" z mężczyzną, do którego nie czuję żadnej mięty (wygląd naprawdę nie jest istotny, jeśli facet ma seksowny mózg). Z jej opisów wynika, że wolałaby raczej gościa z temperamentem (możliwe, że ma skłonności do wikłania się w trudne relacje), który
wyślesz jej długiego smsa

@nvmm: Co do tych SMSów zamiast rozmów to podejrzewam, że to jakaś metoda na podsłuch od strony ekipy tv.
@nvmm: ja to wiem co napisałas i nie zaprzeczam że on jest ciapą, mówię jedynie o tym jaka jest ona, o tym co można wyciągnąć o tym jaka jest na co dzień poza sytuacją z ciapowatym mężem niespodzianką
@av18 przecież te programy sa mocno rezyserowane przez producenta a gros sytuacji/słów wycinana jest z kontekstu.

Pomijam juz kwestie, ze zeby isc do czegos takiego, to trzeba tez miec cos z glowa.
@taktoto: Ciekawe ile rzeczy wycięli oraz ile to ustawka. Pewnie tego się nigdy nie dowiemy. Chyba, że któryś z uczestników sypnie, ale znając życie to mają tak sporządzone umowy, że będą się bali.