Wpis z mikrobloga

Z tego co zdążyłem zauważyć co drugi #rozowypasek nosi fryzury jak poniżej. Jeżeli myślicie, że jakaś kobieta wygląda w niej dobrze i wy również będziecie wyglądać w niej równie fajnie to mylicie się i to GRUBO.
Większość tych fryzur nie dość, że nie pasuje do twarzy to jest tak obrzydliwie wykonana jakby strzygł je ktoś po pijaku, a kobiet, które wyglądają w nich naprawdę atrakcyjnie i po prostu pasują im jest niewiele.
Nie wszystko co jest modne do wszystkich pasuje. Wiele z was wygląda w nich po prostu tak śmiesznie i idiotycznie, że aż sam się dziwie jak można zrobić sobie taką masakrę na głowie, a raczej obleśny placek.

Zastanówcie się dwa razy zanim odwalicie sobie taką manianę na łbie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #modadamska #oswiadczeniezdupy #gownowpis #heheszki #pdk
Rydzu_ - Z tego co zdążyłem zauważyć co drugi #rozowypasek nosi fryzury jak poniżej. ...

źródło: comment_oR89yLs8ogJNQ5M9OGfcuAMrBs4QLSOQ.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@kopernic: jak tak teraz pomyślę to masz rację, niestety moje lenistwo pozwoliło mi jedynie na wpisanie w Google "najbardziej popularna damska fryzura" i wybranie jakiegoś zdjęcia z pierwszego rzędu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rydzu_: Tam, gdzie mieszkam, takie proste włosy z przedziałkiem pośrodku nazywa się "#!$%@?ą anioła" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodaj do takiej fryzury parkę, jeansy slim/legginsy i jakieś Nike Air Force/Adidas Superstar i masz obraz 80% nastolatek w PL.
  • Odpowiedz