Wpis z mikrobloga

@LaskaKNK: przez pierwsze dwa lata głównie mały ZUS - 450 zł. A reszta to już zależy od specyfiki - czy potrzebujesz lokalu, sprzętu, ubezpieczenia. Księgowość jakaś podstawowa online to około 100 zł.
@zaqwsxdsa: @Piotrek00: Generalnie chodzi o to, że chcę zacząć nową pracę. Pracodawca chce mnie zatrudnić w ten sposób, że ja zakładam JDG a on podpisuje ze mną umowę, a wszelkie koszty spadają na mnie. Pytanie, jakie są te koszta realne. Jeśli wiek ma znaczenie, to mam 26 lat. Nie potrzebuję lokalu, żadnych sprzętów bo wyposaża mnie pracodawca. ZUS to na pewno, a składki zdrowotne, chorobowe ? Nie ogarniam tego, a
@LaskaKNK: w tym 450 zł tzw. małego zusu masz juz chyba wszystko, i chorobowe i zdrowotne. a po dwoch latach wzrasta do około 1000 zł. Najlepiej to zadzwon do jakiejs ksiegowej i spytaj. I powiedz ze jestes zainteresowany jej usługami, to Ci za darmo wszystko powie :P Ksiegowa według mnie i tak warto miec, nawet jakies podstawowe online za 50-100 zł miesiecznie. Bo skoro masz juz JDG to warto sobie rozliczac