Wpis z mikrobloga

Wreszcie coś się dzieje...

Mimo całej akcji z blipem na wykopie, na naszej budowie, wreszcie coś się ruszyło. Jak pisałem w poprzednim wpisie, nawieźli kamieni, a dzisiaj wreszcie zaczęli zwozić materiał do budowy. Z tego co udało mi się zobaczyć, jest to kostka(?) do budowy dojazdu. Chciałem podpytać kierowcy, czy coś wie nt. co to za sklep będzie, ale niestety, nic mu nie powiedzieli.

Znajomy twierdzi, że to mają być Delikatesy Centrum (mogło być lepiej, ale ujdzie :D)

------

Zapraszam do obserwowania tagu #budujmarketzwykopem - relacja z budowy marketu w mojej okolicy
Pobierz Endorfinek - Wreszcie coś się dzieje...



Mimo całej akcji z blipem na wykopie, na n...
źródło: comment_abz0ZhB5lOeQhDDRs6v9D7vHgR0Qlwdm.jpg
  • 15
@michal__q:

Na tym łącznik się nie skończy. Dzisiejsza ul. Witosa i Kwiatkowskiego zostaną poszerzone do czteropasmówki prowadzącej aż po oddane niedawno do użytku nowe rondo u zbiegu ul. Czystej i Mościckiego.


Realizacja inwestycji wymagać będzie olbrzymich pieniędzy. Ostrożne szacunki w tej chwili mówią o kwocie rzędu 100 mln zł.


- Skorzystamy z funduszy unijnych - zapowiadają samorządowcy.


Nowy łącznik z autostradą powstać powinien najwcześniej w ciągu 4-5 lat.

@prezes_n: przepraszam
@Endorfinek: Oj powiem Ci, że na razie akcja niemal że kino akcji :D Jak to na budowie :)

Ciekawe to może być. Chyba, że to prywatny inwestor(w sensie zwykły dom buduje) - nie przejmuj się - wejdź mu na budowę i rób zdjęcia :)
Co do #budujmarketzwykopem, teraz powinieneś opisać każdy etap budowy, do czego zostaną użyte kamienie i dlaczego takie kamienie a nie inne, co stoi na paletach i co zostanie z tego wybudowane, dlaczego ten materiał a nie inny :D


@michal__q: Gdybym się na tym znał, to pewnie i bym napisał :D Zapewne kamienie do utwardzenia gruntu, a dlaczego takie, to nie wiem :P Na paletach stoją prawdopodobnie kostki brukowe, ewentualnie coś