Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że złożyłam wypowiedzenie w pracy jest robiona rekrutacja.
Na 14 przychodzi koleś, który wczoraj nie trafił do nas (nie mógł trafić - ale nie zadzwonił). Zadzwonił po godzinie, czy może jutro (czyli dzisiaj) przyjść. Koleś z twarzy widać, że nie jakiś as - ale może nas zaskoczy.

Znowu założyłam #tinder... przeglądam sobie teraz a tam on!!!!oneoneoneONE!!111
W opisie ma: rozwiedziony ojciec 4 dzieci szukający pracy szuka kobiety kochającej dzieci.
Niestety osoba, która rekrutuje nie chce zrobić #heheszki - ale ja nie mam nic do stracenia ^^

o 14 będzie śmiesznie ^^

  • 192
@zombiag: myślisz, że urazisz mnie słowem transwestyta? :P
@Ssssssssindriiiiiiiiiiiiiii: generalnie nikt nie spytał o te dzieci - szef tylko brechtał, bo powiedziałam mu po fakcie :P
@przegryw0987: bo wiesz co się liczy w pracy? Zaangażowanie i wiedza. I uwierz mi kible też sprzątałam - żadna praca nie hańbi :) śmieszysz mnie :-) wielki obrońca płaczący nad tym, że nie ma par na tinder - czuję w tym, iż masz
w sumie nie wypadł źle ;o jednak zdjęcie zmyliło.

@dorotka-wu To wypadł słabo, czy nieźle?
Co do sytuacji nawet sobie tego nie wyobrażam, żeby jakaś laska mi sprzedała gonga na wyjeździe służbowym i to jeszcze przy świadkach, a ja nic.
Ale nieważne, wracając do tematu - po prostu podeszłaś bardzo prześmiewczo do jakiegoś randoma i to jest niefajne.
@Ayano: No powiem Ci, że na zdjęciu wygląda jak przygłup typowy :) wypadł lepiej niż bym się spodziewała, ale nie tak dobrze jak inni, coś na koniec zaczął gadać o swoim wzroście (koleś z 2m), że kiedyś głową przywalił czy coś... -___-
No nie zrobiłam nic - pytam się co miałam zrobić :>
Ludzie tacy są - śmieją się z innych.
@agatuso426: my zajmujemy się i rurami i podporami :)
@zombiag: mój charakter nie każdemu musi odpowiadać - wygląd tak samo :) zresztą widzę, że masz w naturze ocenianie innych ( )
@Cointreau: szef nie zamyka drzwi nigdy, my też - mam wyjsc z biura na cały dzień, żeby nie słyszeć nic? Zresztą szef to specjalnie robi, bo po rekrutacji jest burza mózgów i każdy