Wpis z mikrobloga

Mirki jak powrzucam Wam jutro kilka fotek z luksusowego wycieczkowca w trakcie krótkiego remontu na południu Hiszpanii to będzie to spam i mam sobie te fotki w oko demona schować, czy Was to nieco zainteresuje?
Jeśli będziecie zainteresowani to napiszcie co by Was zaciekawiło(jaki rejon - nie obiecuję, że wszędzie zrobię, bo pewne rejony są niedostępne dla mnie). Dodam, że część pomieszczeń jest przykryta aby się nie kurzyło etc... Wypływamy w czwartek z południa Hiszpanii do Malagi, Gran Canaria i chyba w Teneryfie wysiądę mam nadzieję, bo dalej to już tylko Bahama i nie mając za wiele do roboty pachnie mi to nadmiernymi wydatkami w barze...

Tym razem nie robię żadnego rozdajo, bo dla 2 Mirków przywiozłem prezenty z Turcji a nie miałem czasu ich wysłać, bo szybko wylatywałem do Hiszpanii.
#jadedoroboty
  • 8
@Ramzes24: Znam dobrze swoją branżę, kilka języków i oto recepta. Nie pracuję tylko za granicą spędzam ok 2 tygodni w biurze i warsztacie w Polsce i 2 tygodnie za granicą - praktycznie na całym świecie.