Wpis z mikrobloga

@adios #wykop4windowstest jak na razie nowa wersja w4w sprawuje się b. dobrze. Wyłożyła się wyłącznie raz - podczas przeglądania # ksiazki przewijałem listę szybko w dół, wymuszając tym samym doczytanie kolejnej partii wpisów i znalezisk spod tagu (doczytanie kolejnej strony stronicowanej). Mignął mi przed oczyma komunikat o błędzie (którego nawet nie zdążyłem przeczytać), następnie program wyskoczył do pulpitu. Błędu nie udało się powtórzyć przy drugim podejściu, ale później sprawdzę to raz jeszcze. Kolejne wpisy dotyczące nowej wersji będę zamieszczał w odpowiedzi na ten wpis :)
  • 6
@adios: nie wiem do czego służą niektóre z przycisków umieszczonych po prawej stornie okna podglądu znaleziska ("odśwież", chyba "idź do", "kopiuj" [prawdopodobnie adres znaleziska]), nie znam przeznaczenia: buttona 'nawias klamrowy' (z perspektywy usera działa jak refresh), oraz strzałka w górę, której użycie zamyka aplikację.
@adios: kiedy próbowałem napisać poprzedni komentarz korzystając z telefonu, ponownie pojawił się problem z ilością przekroczonych żądań. Później (po tempbanie) zamieszczę zrzut ekranu.
'nawias klamrowy'


@HaHard: włączanie/wyłączanie JavaScriptu na stronach - na razie nie działa - domyślnie JS będzie wyłączony bo potrafi wywalić aplikację i spowalnia działanie aplikacji bo przeglądarka działa w wątku UI aplikacji.
@HaHard: co do liczby żądań - cóż, związane jest to głównie z notyfikacjami - czytając notyfikacje w tagu, każdy wpis zużywa jeden request - to bardzo dużo. Niestety API jest jakie jest, nie da się przeczytać wszystkich notyfikacji w tagu, ani w jednym requeście przekazać listy notyfikacji do przeczytania. :(
@adios: rozumiem, rzeczywiście miałem ponad 100 oczekujących powiadomień, więc brzmi to logicznie. Odczytam wszystkie powiadomienia i później podejdę do testów raz jeszcze.

Ok, {} to obsługa JS, a strzałka w górę?