Wpis z mikrobloga

Westworld idzie droga "LOST" a to nie jest dobra droga. Mieszamy od pierwszego odcinka, jezeli powstaja jakies niejasnosci dalej to tym bardziej mieszamy. Sezon zakonczymy cliffhangerem. Kolejny sezon zaczynamy od poczatku. Po 5-6 sezonach jest taki poziom bzdur, luk i niescislosci ze konczymy to jakims debilnym wyjasnieniem, ktore rzekomo spina wszystkie watki.
#westworld
  • 11
@Xemm: tyle że scenarzyści lostow przyznali po latach że mieli pomysł tyko na 2 sezony i że trakcie kolejnych sezonów zmienili decyzję co do zakończenia. Tymczasem scenarzyści westworld od początku twierdzą że mają historie rozpisaną na 5 sezonów.

Oczywiście jak jest na prawdę, tyko oni wiedzą.

A Lost, mimo zakończenia, uważam za nadserial, była to pierwsza taka prudukcja, która zmuszają do myślenia. W trakcie trwania serialu, powstawały najróżniejsze teorie, podobnie jak
@Xemm: Ale LOST to Ty szanuj. Oprócz tego beznadziejnego zakończenia, serial wprowadził tak naprawdę modę na seriale w Polsce, przypomnij sobie czasy gdzie LOST wchodził do telewizji publicznej, nagle wszyscy oglądali każdy odcinek, potem nakręciło to Dr Housa, Dextera, Breaking Bad itp itd... aż doszliśmy do Gry o Tron i ogromnej popularności nawet najmniejszych tasiemców.

@b0b3r: Masz jakieś źródło tego że jest zaplanowane 5 sezonów? Bo z tego co wiem
@dzeksondzekson: Ja Losta szanuje. Nie szanuje tylko tego z co z tym zrobilli po 2-3 sezonie. Mnozenie debilizmow itd. Zakonczenie to juz w ogole szczyt szczytow.
Problem wiekszosci seriali jest to, ze wiekszosc z nich jest planowana na 1-2 sezony, ale potem wszyscy zaczynaja liczyc $ i rozciagaja bez pomyslu w nieskonczonosc. Pamietam Prison Breaka. 1 Sezon opad szczeny. Od 3 opad rak. Mr Robot tez powinien sie skonczyc na 1
@Xemm: Częściowo się zgadzam. Nie rozumiem dlaczego serial o nazwie Prison Break w ogóle został przedłużony po tym, jak oni już z owego więzienia uciekli. Skoro w tytule ma ucieczka z więzienia, więc jeśli to już się stało to po co robić kolejne sezony? xD
Co do Mr Robot nawet nie obejrzałem drugiego sezonu, już pierwszy był mocnym średniakiem.

A co do Westworld twórcy są bardzo w przód mocno, z wywiadów
@dzeksondzekson: Największy szum w Polskiej tv to zrobił jednak Prison Break.. to to rzeczywiście wszyscy oglądali, a Lost był mniej popularny. A polska tv jak to polska tv, premiera seirialu jak już kończyłem drugi sezon.
@Xemm: @dzeksondzekson: Bo PB był serialem w zamyśle zapychaczem na lato i był pisany na 13 odcinków. Ku zaskoczeniu włodarzy stacji serial odniósł ogromną popularność, więc przypadkiem zrobili kurę znoszącą złote jaja.. i ciągnęli to dopóki była oglądalność, aby wycisnąć tyle hajsu ile to możliwe. Stąd serial potem był tak #!$%@?, pomysł był tylko na 13 odcinków, a nie 80.
@Xemm: mieszają to ludzie wymyślający niestworzone teorie, do fabuły która w gruncie rzeczy jest bajecznie prosta... Z każdym odcinkiem wszystko się wyjaśnia i nie pojawiają się żadne nowe "zagadki" do rozwikłania przez widza więc nie wiem gdzie ty tutaj widzisz to mieszanie?
@r5678: Ja odnoszę wrażenie że Lost był bardziej popularny od PB.
Ale PB to rzeczywiście powinien mieć max 2 sezony. Pierwszy wiadomo - o ucieczce z więzienia i ewentualnie drugi o wyciągnięciu skarbu DB Coopera, ukrywaniu się przed policją i oczyszczeniu imienia Lincolna. Te kolejne sezony w meksykańskim więzieniu i wątek ze Scyllą były już #!$%@?.