Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki w sumie śmieszna sprawa :) umówiłem się z dziewczyną na drugą randkę do kina. Przyszedłem trochę wcześniej, bo odwoziłem brata na dworzec. Okazało się, że moja randka spaceruje z jakimś kolesiem po galerii i sobie gadają. Na pewno nie był to jej kumpel. Przyszła potem, pół godziny później w umówione miejsce o czasie i poszliśmy do kina. Wspomniała mi coś o kupowaniu bielizny... no to ja wspomiałem, że owszem widziałem ją w sklepie tylko nie podszedłem powiedzieć cześć, ale puściła to mimo uszu. Facet wydawał się "niegroźny", ale źle się z tym poczułem mimo, że ja byłem główną randką... Mirki co zrobić z tym fantem? w sumie to dopiero druga randka, więc chyba nie ma się co denerwować, ale z drugiej strony troszkę mnie to dotknęło. Co o tym myślicie różowe?

#zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym tak nie zrobiła. To brak szacunku do faceta. Albo Cię traktuje poważnie, albo jak kandydata na kandydata. Jakby Cię zobaczyła w sklepie z inną laską, to na bank by zrobiła awanturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)