Wpis z mikrobloga

#pokemongo #pregierzpokemongo

Dzisiaj miałem nieprzyjemność spotkać się z żółtym botem. Dla tych, którzy nie wiedzą, ja też team extinct. Robiłem sobie codzienną poranną rundkę po gymach, celem odebrania większego bonusa. Doszedłem do któregoś już z kolei gyma i zobaczyłem, że ktoś go bije. Dołączyłem do walki, ale była już prawie na końcu, zobaczyłem tylko, że ten ktoś bije Arkanajnem. Gym zbity, czekam, rozglądam się. Nikogo w pobliżu. Do tego gyma jest zasięg od jednego budynku, ten ktoś na pewno tam jest, przecież dawno nie spotkałem tu cheatera. Czekam, niech coś wrzuci, może to Valor, zbiję od razu i wrzucę swojego. Nic. Z minutę stałem, wzruszyłem ramionami i wrzuciłem mojego Snorlaxa. Odchodząc patrzyłem cały czas na mapkę, żeby się upewnić, że nikt mi nie bije tego gyma (mógł zobaczyć mnie z okna i czekać, aż odejdę).

Doszedłem do drugiego gyma, oddalonego o 500m, który był już na wykończeniu. Nikogo w pobliżu, popatrzyłem nawet po samochodach, ale w żadnym nikogo nie było. Ten sam bot zbił 3 level i zostawił pusty tuż przed moim przyjściem. Nic nie wrzucił, nie chciał się demaskować. A przyznam, wyglądało to #!$%@?, tak jakbym ja odpalił bota i torował sobie nim drogę.

Kawałek dalej jest gym na placu zabaw, stojący na pustej przestrzeni, tutaj już jest niemożliwe, żeby nie było nas widać jak bijemy gyma. No i widzę, coś trenuje mojego gyma 4 level. Stąd wiedziałem, że ten bot jest żółty. Zakończył trenowanie chwilę przed 5 levelem.

Czekam teraz, minęła już godzina i nikt nie dorzucił się do tych gymów. I dla swojego dobra lepiej niech tego nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?, że też Extinct, każdemu boterowi ticketem w mordę.
  • 10
@Dryblas: u mnie ten sam problem. ostatnio trafiłem na trzy osoby, które latają z fakegps. każda z innej drużyny. a mają najlepsze poki w mieście. robiłbym gównoburzę na grupie fb, ale tak naprawdę to nic nie da. a mógłbym jeszcze ja oberwać, gdyby poszły zgłoszenia na mnie. szkoda tylko, że to zabija trochę tę grę
@Dryblas: i jak? udało się zebrać jakiś większy bonus? ja startowałem z 4x a skończyłem na 9x, wszystkie 5 nowych to max 3 lvl mimo iż measytic team mode
nie trafiłem na żadnego spoofera ani bota ale za to na jedynego w mieście 35 lvl, mówił, że na wakacjach we Włoszech był, nie zdążyłem poprosić o pokazanie kolekcji (czy nie ma czasem samych Nite'ów) bo się ulotnił, w życiu go w
Czekam teraz, minęła już godzina i nikt nie dorzucił się do tych gymów. I dla swojego dobra lepiej niech tego nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dryblas: no a skąd byś wiedział czy to ten cziter się wstawił czy kto inny? To raczej na pewno był fakegps a nie bot. Swoją drogą to pomysłowe na czitach tylko zbijać prestiż gymów. U mnie w mieście jest jeden valor
no a skąd byś wiedział czy to ten cziter się wstawił czy kto inny?


@GokuMK: U mnie na zadupiu wolno płynie czas, więc jakby się ktoś wstawił do godziny od zbicia/podbicia to bym wiedział, że to on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dryblas: aha, myślałem że we Wrocławiu mieszkasz. Swoją drogą musiał być niezadowolony, że sobie w domku podbił gymy do prawie kolejnego levelu by przyjść na gotowe a mu się ktoś powstawiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GokuMK: No mieszkam na zadupiu, ale nie w każdym rejonie jest Eldorado, mieszkam w oddali od centrum i jak z rana w weekend zrobię rundkę to zanim się pobudzą to gymy 1lvl potrafią do 12 stać.
@vaultboy:

i jak? udało się zebrać jakiś większy bonus?

A z 80 coinów wpadło, wczoraj 90. Ze 3 mam (jeszcze) na stałe, resztę muszę wychodzić.

a ty już zdrowy jak widzę?

Nie do końca, ale jak różowego nie ma to nie mogę się powstrzymać i #!$%@? w poksy jak głupi :P W sumie to tylko katar i kaszel, więc nic strasznego, ciepło się ubieram i łażę :D