Wpis z mikrobloga

@melekhov: ja tez nawet lubię tylko WOTR nie oglądałem w życiu bo zawsze mnie usypiał :/ ale takto inne spoko :) a różowy wręcz kocha wszelkie fantasty :3
  • Odpowiedz
  • 1
@melekhov: u mnie były straszne opory, ale po maratonie Petera Jacksona dała się ostatecznie przekonać i nie może doczekać się kolejnego odcinka. Oczywiście nie czytała książek, jak ja, więc ma tę nutkę ekscytacji i niepewności. Mnie np. wkurzyło zmienienie wątków, czy zmiana żony Robba.
  • Odpowiedz
@melekhov Ja gdzieś słyszałem, że z założenia musiał zginąć ponieważ akcja w królestwach byłaby skończona dużo wcześniej. (był zbyt silnym przywódcą i raczej wygrałyby wojnę)
  • Odpowiedz
  • 1
@vasil: pytasz, jak mi się udało. Była sceptycznie nastawiona do fantasy. Ja za to z kolei jestem jego miłośnikiem. Sam do końca nie wiem, jak mi się udało. Chyba po prostu przekonały ją argumenty, żeby się nie uprzedzać, obejrzeć i wyrobić własne zdanie na temat. Zaczęliśmy od Hobbita (chronologicznie), potem to już musiała obejrzeć Władzę Pierścieni (sama nie mogła się doczekać, co będzie dalej). A skoro tak, to Gra o
  • Odpowiedz