Wpis z mikrobloga

1. Typ był w 15 krajach, więc bardzo dobrze zna każde społeczeństwo danego kraju. Przecież widział najbardziej oblegane atrakcje turystyczne, jadł najbardziej lokalne dania - przecież musi tak być.
2. Każdą wiedzę na temat tego kraju czerpie z pierwszej lepsze książki. Co z tego, że napisał ją podróżnik-celebryta, albo osoba uprzedzona do danej społeczności.
3. W dzisiejszych czasach każdy może robić co chce, nawet jeśli jest niepełnosprawny, albo prawo mu na to nie pozwala (np. małżeństwa jednopłciowe Bylem w 15 krajach Hahaha :D Boże co za ludzie na tym wykopie siedzą. Moje źródło książka od historii, wydawnictwo objętnie. Typowe lewackie myślenie, ze każdemu cos sie należy. Jak ktos #!$%@? za 2 zł na godzinę to sam wybrał taka drogie, nikt nie jest niewolnikiem w tych czasach i moze robic co u sie żywnie podoba. Nazywam cie dzieciakiem bo pisze jak niedoświadczone życiowo dziecko, proste. Czarni tez maja wybór niech budują swoje kraje zamiast sie zaczynać nazynac za jakies tam idee i stoją jak kołki w miejscu. Dam ci taki przykład, jak by wywalić wszystkich białych, Latynosów i Azjatów do Afryki a wszystkich czarnych do Europy to i tak za 1000 lat bysmy ich dogonili nawet bez czarnych leniwych rączek. Taka jest ewolucja i nie ma sie co obrażać. Oni sa za to bardziej sprawni fizycznie dlatego tylu czarnych sportowców masz na olimpiadzie ze stanów. Biali sa zbalansowani miewamy dobrych sportowców i mądrych naukowców, Azjaci lekko inteligentniejsi od białych ale sa słabsi fizycznie i niżsi. Latynosi bardziej wysportowani od białych ale tez i inteligentni lecz troszkę mniej od białych i Azjatów. Co w tym skomplikowanego, masz gały słuch wiec analizuj tym lbem ktory dała ci natura i przestań pisac głupoty.

#shitwykopsays #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 11
@motorniczy: No przyznam, że poziomu specjalnie nie zawyżam, bo jak czytam takie komentarze, to ciśnienie mi się podnosi (tym bardziej, że mam nerwicę, lol) i odreagowuję potem swoje emocje w komentarzach. Cóż, przynajmniej dobra okazja, żeby nauczyć się panowania nad sobą.