Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam w #paladins tak ze raz wygrywam 8 meczy z rzędu a później przegrywam 5 z rzędu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza tym chce powiedziec o swoich wrazeniach z gry. Na początku granie meczy normalnych ( nie wpływających na ranking ) jest bardzo fajne bo ewentualna porażka nie boli, a wygrana zawsze cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale przejdę do sedna bo tak właściwie chciałem powiedzieć o meczach rankingowych. Jeśli chodzi o mnie zaczęło się super - wiele wygranych z rzędu doprowadziło mojego buck'a na top #8. Każdy team, który trafiłem współpracował zarówno podczas gry jak i pickowania postaci ( picki to chyba najważniejszy element tej gry ). Wiedziałem, że dobra passa w końcu będzie musiała się zakończyć ale nie sądziłem, że z takim kretesem. I tak nadeszło 5 przegranych rankingowych meczy z rzędu, straciłem ok 200 elo points, buck wyleciał z rankingu w siną dal (...) ale przecież nawet nie chodzi o rankingi, te punkty można odrobić w kilka meczy z dobrą ekipą ( podobno już w 3 osoby można grać rankingi ? ).

O co chodzi? Już mówię. Po pierwsze 3 mecze trafiłem tego samego gościa ( w drużynie mojej i przeciwnej ) który był niezłą toksyną. Trzeba mu przyznać, że nieźle grał androxusem, ale ciągle pisał, że moj cumpel grający cassie ( top #5 ) ma hacki, że reporty się posypią, no wiecie jak to jest. Rak #!$%@?. Później miałem nieprzyjemność grać z nim w drużynie - od razu mnie wyhaczył i mówi gdzie mój cumpel od hacków, zostałem zwyzywany, że picknąłem ruckusa ( imho dobry wybór to był ), a nawet po wygraniu meczu napisał, że nie zasłużyliśmy na wygraną xD najlepsze jest jeszcze to że srał żarem z dupy że nie bierze się ruckusa przeciwko drogozowi, tylko, że drogoz był piknięty na końcu i nie wiedziałem, że go wezmą a poza tym co to #!$%@? za chora zasada. Mało tego zreportował mnie już n-ty raz jak sam twierdzi :D za picknięcie ruckusa! hahaha :)

Idąc dalej w temat też trafiam teamy, które nie współpracują, nie chcą się przegrupować, nie co-operują przy pickowaniu, nosz szkoda. Zaletą jest to, że nie ma mikro w tej grze bo by mozna oszaleć jak w cs go ; >

Do czego pieje? A no do tego, że nie można grać rankedów full premade ;> Tak można by skleić team i każdy happy, a w razie przegranej gg wp ;>

Ps. Jest ktoś zainteresowany sklejeniem teamu 3 osobowego ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że osoby które mają jakieś masterki czy powyżej 4.5k elo points by się nadawały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@sometwo: Więcej graczy = więcej raka. Niedawno grałem rankeda to gość się obraził i poszedł afk tylko dlatego, że ktoś zabrał mu Fernando xD Inna sytuacja. Wybieramy bohaterów, czterech pierwszych wybrało spoko, ostatni miał wziąć tanka, a wziął Cassie. Mecz oczywiście tak bardzo w dupę bo nie było komu capować xD Ogólnie coraz gorzej się gra.
@wiatrow: wlasnie wczoraj dostałem cynk, że już można ale muszę potwierdzić.

@nietopies: no dokładnie nic się na to nie poradzi. Nie ma co biadolić tylko pomyśleć jakie rozwiązanie jest z tej sytuacji. Otóż jest jedno - rankedy full-premade, którymi można także grać na randomy ( inaczej MM by działał prawdopodobnie ultra-wolno ). Dodajesz do znajomych dziesiątki a nawet setki ludzi, z czasem powoli testujesz różne osoby, w końcu wyłania się
@sometwo: Pewnie dlatego nie można grać w 5 osób rankedów bo za mało osób jeszcze gra. Czekałoby się pewnie z 15 minut na mecz i grało cały czas z tymi samymi ludźmi co nawet przy grze solo się dzieje dość często. Najgorzej jak 3 mecze pod rząd dobiera ci tego samego trolla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KanapkaPL: @nietopies: no obawiam się, że co do rankedów macie jakąś rację, ale może by tak zrobić ranking teamów osobny ? taki osobny tryb gry "Druzynowy Rankingowy" ktorego mecze nie licza się do pozostałego rankingu ;) Musiało by być tak, że zgłasza się team ( np. 6 osób - 5 graczy + 1 rezerwowy gracz ). Oczywiście ktoś musiał by być liderem kto ma możliwość edycji teamu i jakąś możliwość