Wpis z mikrobloga

Często ci ludzie nie myślą tak naprawdę, po prostu znajdują ujście dla swoich negatywnych uczuć w łatwym celu.


spotkałem się z tym, ze jednak tak myślą, ale potrafią zmienic zdanie dopiero jak przyzwyczają się do takiego człowieka i poznaja go lepiej:) wcześniej mają podejście negatywne, coś im nie za dobrze układa sie w glowie gdy mezczyzna nie wyglada jak mezczyzna i nie zachowuje sie jak mezczyzna, przez co staja sie agresywni:) w
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: Zgadzam się z Tobą. Generalnie ludzie boją się inności lub negują to, co jest w nich samych. Zaś samo słowo "tolerancja" jest dla mnie uwłaczające. Tolerować to można trądzik.
  • Odpowiedz
Tolerować to można trądzik.


@zadig6: a dlaczego nie ludzi, takimi jacy są, gdy tak naprawde nie krzywdzą nikogo, a do tego możesz ich poważnie zranić na całe życie?

tolerujesz trądzik i nic z tym nie robisz. jeśli nie akceptujesz, to chcesz go eliminować. czyli te osoby ani tolerują ani akceptują:)
  • Odpowiedz
jak dla mnie niech sobie każdy robi co lubi. Mniej mnie brzydzi takie zdjęcie niż typiara #!$%@? botoksem


@Trusky92: Takie komentarze powinny kończyć się usunięciem konta na danym portalu, bo świadczą o chamstwie i braku empatii.
Niemniej homoseksualizm był, jest i będzie nienormalny, a publikowanie takich zdjęć w konserwatywnym kraju zawsze będzie budziło zgorszenie.

Jak to kiedyś napisano: "Moja seksualność jest tak bardzo moją prywatną sprawą, że będę się z
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: "Tolerancja" ma negatywny wydźwięk, tolerujesz coś złego, czego wolałbyś nie doświadczać. Dlatego bardziej pasuje mi słowo "akceptacja". Zresztą mnie osobiście to nie obchodzi, akceptuję ludzi takimi, jakimi są, dopóki nikogo nie krzywdzą.
  • Odpowiedz
"Tolerancja" ma negatywny wydźwięk, tolerujesz coś złego


@zadig6: nie do konca, akceptacja taki sam negatywny moze miec...

np w sklepie obok nie ma bułek z nadzieniem które lubisz, ale akceptujesz to, zamiast wysadzać w powietrze:) jakbys był taki "obrażalski" i "nienawistny" to bys taki sklep wysadził bo ma byc przecież po twojemu albo wcale, bo godzi to w twoje uczucia ze nie ma tego co lubisz i promuje w ten
  • Odpowiedz