Wpis z mikrobloga

Opróżniłem w jakiejś części dzisiejsze szambo, bo zaczęło wybijać.

Lewica rozgoryczona porażką Clinton i brakiem zamieszek na Marszu Niepodległości postanowiła zalać mirko swoim ,,merytorycznym" contentem i skrajnie wysokim poziomem.

Przeglądając tag #marszniepodleglosci do jakiegoś czasu zgłaszałem WSZYSTKIE nieprawidłowe komentarze i wpisy. Warto wiedzieć, że nie dopatrzyłem się żadnego nieprawidłowego wpisu napisanego przez prawicowego użytkownika.

Całe te szambo jest z wyłącznej produkcji lewicy.

#neuropa Dziękujemy.

#bekazlewactwa #rakcontent #4konserwy #lewackalogika
Pobierz T.....5 - Opróżniłem w jakiejś części dzisiejsze szambo, bo zaczęło wybijać. 

Lewi...
źródło: comment_v7N4YQerTDtqWElQVvC9CcqokzjGSmmo.jpg
  • 17
ale prawicowa moderacja widocznie nie usuwa tego, ciekawe że Twoje poleciały odrazu


@Please_Remember: Liczy się kontekst. W tym wpisie słowo ,,zwierzęta" nie padło aby kogokolwiek obrazić, tylko aby pokazać zachowanie sporej grupy osób z tego portalu.

Czyli jednak twoje naruszenia nie wyglądają podobnie, skoro nie łamią regulaminu. U mnie wszystkie z powyższych były wyzywaniem od zwierząt i gówna, a ostatnie było nawoływaniem do seryjnego morderstwa.
#neuropa Dziękujemy


@Tical25: Tylko dlaczego pod tą grupę podpinasz jakichś idiotów, których jedynym celem jest trollowanie?
Jakoś na tych twoich zgłoszeniach nie widzę osób, które jednoznacznie są kojarzone z ta grupą i nie są wykopowymi no-name'ami.
Warto wiedzieć, że nie dopatrzyłem siężadnego nieprawidłowego wpisu napisanego przez prawicowego użytkownika.


@Tical25: Dlaczego mnie to nie dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)