Wpis z mikrobloga

@smyl: Nie rozumiem o co ci chodzi, jest biały(trochę żółty, ale da się podciągnąć) i skoro czuje się Polakiem to Polska jest jego krajem. XX-wieczni polscy nacjonaliści mówili że czarny czy spolonizowany żyd albo niemiec mogą być Polakami, marsz niepodległości jednak do nich nawiązują...( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze ci podstępni Polacy zapraszają gości aby razem z nimi świętowali naszą niepodległość... takiego terroru jeszcze nie widział postępowy świat
jest biały(trochę żółty, ale da się podciągnąć) i skoro czuje się Polakiem to Polska jest jego krajem


@Satan696: o kim teraz mówisz?

Polacy zapraszają gości aby razem z nimi świętowali naszą niepodległość...


No wiem - zaprosili nacjonalistów włoskich, słowackich, węgierskich; a pominęli niemieckich i ukraińskich, nie wiem, czemu :(
@Satan696: twierdzisz, że narodowcy ZAPROSILI ukraińskich i niemieckich nacjonalistów, ale ci nie przyjęli zaproszenia?

O wietnamczyku


Przecież to jest kobieta. Nie mówię, że robi za pacynkę, tylko że jest w ten sposób wykorzystywana przez narodowców
@smyl:


zaprosili nacjonalistów włoskich, słowackich, węgierskich; a pominęli niemieckich i ukraińskich, nie wiem, czemu :(


ukrainskich, bo Bandera, a niemieckich bo ich nie lubia po tym jak lewacy ich sciagneli juz raz na MN protestowac przeciw niepodleglosci Polski.