Wpis z mikrobloga

Zmiana mieszkania w #krakow to jakaś paranoja. Od prawie 4 lat mieszkam na kazimierzu w kawalerce i w końcu przyszedł czas na zmiany. #rozowypasek itd. Ale wszystko to jakiś śmiech na sali za jeszcze śmieszniejsze pieniądze :D Większość na zadupiu ale twardo wpisane jako stare miasto. Albo rudery z połową pieca wystającego zza ściany od sąsiada za 1600 cebulionów. A za 1400 można wynająć to... chętni?
Sanderalek - Zmiana mieszkania w #krakow to jakaś paranoja. Od prawie 4 lat mieszkam ...

źródło: comment_rECsLzkkqCmAV0cuBtitygnNUrEnhg4b.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Sanderalek: w jakim budżecie szukasz? Też spodziewałem się castingów i dziwnych akcji z wynajmem (jak to zwykle jest), ale tym razem poszło zadziwiająco szybko i łatwo pomimo że szukałem we wrześniu.
  • Odpowiedz
@jatylkoporecepte: Dalej płacę, 900 stów + prąd. Jakieś 20m z antresolą wielkości prawie całego pomieszczenia bo to kamienica więc praktycznie dwu poziomowe mieszkanie. Oddzielna kuchnia i toaleta. Niechętnie się stąd będę przeprowadzał. Boczna krakowskiej.
  • Odpowiedz
@xetrov: Nie szukam wśród prywatnych ludzi bo najczęściej cebula i nie chce mi się z nimi męczyć. Szukam tylko agencyjnych mkamienic i mieszkań w nich. Do 1600zł plus media
  • Odpowiedz
@Sanderalek: a no to ja odwrotnie, uniknam agencji bo to zwykle sieroty które nic nie wiedzą, nic nie potrafią i tylko utrudniają cały proces. Może być też kwestia budżetu bo do 1600 to pewnie sporo studentów szuka i jest dużo chętnych.
  • Odpowiedz
@xetrov: Możliwe, że to kwestia budżetu, chociaż tutaj za te 900zł nie narzekałem na agencję, lodówka siadła to wymienili w 2 dni, to samo z innymi urządzeniami czy naprawami na bieżąco.
  • Odpowiedz
@Sanderalek czasem wpada ( ͡° ʖ̯ ͡°) ano zależy gdzie kto musi dojechać, ja Hutę uwielbiam, a mieszkając przy samym rondzie Czyżyńskim mam idealne połączenia MPK z całym miastem i niezakorkowane drogi. Np jak na Ruczaj jeździłem to czasowo może i masakra, ale miałem aż 2 bezpośrednie połączenia, a autem też spoko jeśli na Nowohuckiej nie było wybitnych korków.
  • Odpowiedz
w świetnej lokalizacji

zajebiście zaprojektowanej Nowej Hucie


@TypowyPolskiFaszysta: pick one ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt faktem że zaprojektowana jest lepiej niż niektóre nowoczesne gównoosiedla gdzie nie ma własciwie nic, ale jednak las dziesiątek i specyficzna ludnośc (choć to się zmieniło mocno) to nie są najlepsze warunki do życia, choć tu zależy jescze czego ktoś oczekuje.
  • Odpowiedz