Wpis z mikrobloga

@peszmerd: Lis jako niekonserwatysta może mieć i 100 byłych żon i nikogo to nie powinno dziwić. Natomiast jeśli ktoś uchodzi za konserwatyste i miał 3 żony to ten konserwatyzm jest trochę płytki. I takie zachowanie stoi w sprzeczności z zasadami konserwatysty (tzw w kulturze chrześcijańskiej ). I to słusznie wytknał lis. Może jak ktoś ma problem z zasadami to niech się zwyczajnie nie lansuje ze te zasady konserwatywne lubi. Lis nie
  • Odpowiedz
@Variv: od tej polityki już ci się #!$%@?ło ostro w głowie. Zasady religii chrześcijańskiej nie mają nic do tego, że zostawiasz laskę dla jej najlepszej przyjaciółki. Będąc 'liberałem' już można być złym człowiekiem, bo 'hehe wartości chrześcijańskie mnie nie dotyczą'?

Lis jako niekonserwatysta może mieć i 100 byłych żon i nikogo to nie powinno dziwić


@Variv: to by oznaczało, że jest idiotą i nie może się zdecydować

Nie wiem czy
  • Odpowiedz
@Variv: od tej polityki już ci się #!$%@?ło ostro w głowie. Zasady religii chrześcijańskiej nie mają nic do tego, że zostawiasz laskę dla jej najlepszej przyjaciółki. Będąc 'liberałem' już można być złym człowiekiem, bo 'hehe wartości chrześcijańskie mnie nie dotyczą'?

Lis jako niekonserwatysta może mieć i 100 byłych żon i nikogo to nie powinno dziwić

: to by oznaczało, że jest idiotą i nie może się zdecydować

Nie wiem czy rozumiesz,
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: przeczytałem ze zrozumieniem i wciąż nie rozumiem tego "zaorania". Lis konserwą nie jest, nie lansuje się na takiego i może mieć tych żon nawet miliard z kilkoma mężami po drodze. Natomiast konserwy pieprzący o tradycyjnych wartościach i będący z n-tą żoną z kolei to hipokryci
  • Odpowiedz
@Variv: Trump ogłasza że jest konserwatystą gdzieś? Serio?

Typ co buduje kasyna, pali hajs, bzyka modelki, kreuje siebie na konserwatystę? No chyba nie, to że startował z Partii Republikańskiej nie implikuje jeszcze jego konserwatyzmu w sferze obyczajowej
  • Odpowiedz