Wpis z mikrobloga

Czy ktoś orientuje się jak to jest z tym wymogiem 2(4 dla prowadzącej) zawodów w ciągu roku?
Ogólnie jeżeli nie zrobię na przykład tych zawodów w kategorii strzelba, ale zrobię w karabin i pistolet to wtedy jak wygląda sytuacja? Zabiorą mi jakieś papiery? Na wszystko czy tylko strzelbę? Co w ogóle grozi za niezrobienie tych zawodów?
#strzelectwo #bron
  • 7
@zasypiam z tego co wiem to przedluzaja licencje tylko na to co zaliczyles więc powinno pójść pismo do WPA i ograniczają ci pozwolenie (wywalają strzelbę i masz czas na sprzedaż bo później zabiorą w depozyt). Ale nawet jak robisz pistolet i karabin to jedna z tych konkurencji musi być 'glowna' czyli robisz 4 starty a w innych 2. Wybór jest dowolny, za rok możesz zdecydować się na inną 'glowną' kategorię. Co do
@ShutUpMeg: Dzięki. Ogólnie w klubie do którego należę nie ma gdzie strzelać ze strzelby, dlatego się zastanawiam czy w ogóle ja zdawać. Jak zdecyduję się zdawać to się zastanawiam co będzie jak zrobię pozostałe starty, oprócz strzelby. Ale rozumiem, że nie ma problemu i tylko strzelbę wykreślą? W takim razie będę zdawał wszystko a najwyżej jak z czasem strzelbę mi odbiorą to nie problem ( ͡° ͜ʖ ͡°
@zasypiam nie daję gwarancji że tak faktycznie będzie. Jeżeli masz możliwość to rób na wszystko - i tak później badania i wnioski są w jednej cenie bez względu na zakres to lepiej brać full, a może kiedyś się wkrecisz i kupisz sobie fajną pompkę ;)
Może jeszcze ktoś z #pozwolenienabron się wypowie.
Strzel tę strzelbę dwa razy. Nie ma sensu tracić uprawnienia, a strzelanie z gładkiej lufy to świetna zabawa, nie warto się tego pozbawiać.
@zasypiam: @ShutUpMeg:
Tak jak napisał @ShutUpMeg , tj. za brak wymaganych startów w danej konkurencji na dsny rok, nie uzyskasz przez to licencji na starty w tej konkurencji na rok kolejny.
Jeżeli bedziesz chciał mieć jednak licencje na starty w tej konkurencji będziesz musiał zdać egzamin w klubie - 400pln jak kojarzę.

Zaś WPA nie ma nic do tego, bo daje ci pozwolenie na broń taką na jaką zdaleś patent
Tak jak napisał @ShutUpMeg , tj. za brak wymaganych startów w danej konkurencji na dsny rok, nie uzyskasz przez to licencji na starty w tej konkurencji na rok kolejny.

Jeżeli bedziesz chciał mieć jednak licencje na starty w tej konkurencji będziesz musiał zdać egzamin w klubie - 400pln jak kojarzę.


@vicking: Czyli przepada mi tylko licencja, ale pozwolenie zostaje i wciąż mogę mieć tą broń i z niej strzelać, ale nie