Wpis z mikrobloga

Cześć,

Szukamy z żoną 2 telefonów (najlepiej takie same), a że nie jestem na bieżąco proszę o poradę.
5,5" w miarę dobry aparat + trochę miejsca na różne aplikacje, bo w androidzie 4.2 był zawsze z tym problem (za mała partycja na aplikacje). Podobno w nowszych wersjach androida w końcu można normalnie instalować na karcie pamięci, ale nie miałem z tym styczności.
Nie musi być to nowość, ale jakaś konstrukcja co podziała 2-3 lata.
Właściwie zmieniamy Lenovo A830 bo nam się... znudziły, a działają wyśmienicie do tej pory w tym bateria.
Proszę o pomoc w wyborze coś do 700PLN/szt.

Z góry serdecznie dziękuję.

#telefony #aliexpress #ibuygou
  • 12
@BrooKaMaS: Nie sugeruj się linkiem dodanym przez @chinaprices Zwykła reklama. Ceny są bardzo nieuaktualniane (niektóre z marca xD) a w chinskich sklepach to sie zmienia dość czesto. Po za tym część z tych sklepów nie cieszy się dobrą opinią. Sam sprawdź najlepiej.
@BrooKaMaS: Generalnie różnica leży tylko w numerkach bo ze snapem jest dużo mniej problemów i wychodzi bardzo dużo customów. Kwestia osobista ale na żaden telefon ze Snapem nie narzekałem a na MTK pluje od zawsze.
@sspiderr @UwagaWykopy @Kyuko

Dziękuję za porady i info. Dzisiaj odebrałem 2szt. Note 3 Pro 3/32 na Snapie 650. W sumie 10km ode mnie od firmy i z fakturą w dobrej cenie. Korcił mnie bardzo ten x520/x620 ale zależało mi na czasie, fakturze i odbiorze osobistym.

Pierwsze wrażenia - super. :)

Zdrówko.