Wpis z mikrobloga

Wiecie co Mirki i Mirabelki, przed chwilą przypomniało mi się to co kiedyś powiedział mój nauczyciel od fizyki, że komunizm przyspieszył zagładę świata, tak teraz cała #neuropa i #lewactwo chcą przyspieszyć zagładę świata. Już tłumaczę i objaśniam:
- wszechswiat się rozszerza na co zużywa energię - temperatura spada - zanikają drgania cząsteczek - jeśli cała energia zostanie zużyta - cały wszechświat osiągnie temperaturę zera absolutnego, ustanie ruch cząsteczek - KONIEC

teraz jak komunizm się do tego przyczynił:
- chcieli dać wszystkim po równo - zanik różnic - zanik przepływu informacji bo o czym się informować skoro wszyscy mają to samo co i ja -> ludzie przestali by ze sobą rozmawiać -> przestali by zawierać związki -> zero seksu -> zero dzieci -> planeta wymarła -> o jeden krok bliżej do końca świata

a patrząc na rozpacz po wybraniu #pis i #duda a teraz po wyborze #trump na prezydenta jest wielka rozpacz że świat się kończy, ale tak nie jest, bo zmieniła się władza - zaszła zmiana (nie ważne czy dobra czy zła) i to jest dobre:
- #komorowski gdyby został wybrany dalej by ciągnął dramat po - nic by się nie zmieniło -> u władzy dalej te same osoby -> ciągle to samo -> powtarzająca się informacja - to brak informacji -> o kroczek bliżej do końca świata
- gdyby wygrała #clinton -> kontyuowałaby to co robił #obama (albo jedno ma #pdk XD) -> znowu zabetonowanie -> zanik informacji - krok bliżej do końca świata

za 4 czy za 8 lat wybrany zostanie ktoś z innej opcji politycznej i to też będzie dobrze - bo znowu bedzie zmiana - czyli dostarczenie tej energii żeby był przepływ informacji i opóźnienie końca świata.

troche #prawackihumor #bekazlewactwa #prawica #lewica #4konserwy
  • 4
@PRZ_SZLOSC: widzisz oczekujesz że wszystko dostaniesz - mieszkanie, pracę, żona też się pewnie sama znajdzie a dzieci sie same zrobią i wychowają a jak nie to pojdziesz do panstwa po zasilek - nie dostarczasz energii a wręcz na niej żerujesz - przyspieszasz zagładę świata. w dodatku to mieszkanie nie jest twoje

w państwie kapitalistycznym - jeśli się postarasz po szkole pojdziesz do pracy, pracujac bedziesz mial pieniadze na poszerzenie swojej wiedzy
@PRZ_SZLOSC: no niestety się pomyliłeś bo mam własne mieszkanie, żonę, syna, nie mam kredytu studenckiego i mam godną pracę (chociaż moim zdaniem żadna praca nie hańbi) i sam na to wszystko zapracowałem, nie oczekiwałem aż ktoś mi coś da. ps lvl 27

socjalizm jest dobry dla nierobów takich jak ty