Wpis z mikrobloga

  • 2
@Qrin semilac Caribbean See Btw jeśli masz jakieś info o spoko hybrydach z ali to daj znać, bo jeśli chodzi o kolorki to póki co mam tylko dwa i troche mnie to ogranicza :D
  • Odpowiedz
@ochkasia: nie ma co psuć, nigdy nie rozumiałem wzorków na serdecznym. to co mi się podoba najbardziej, to kształt, rasowy migdałowy, żadne tam szpice, szpony, czy ucięte do prosta tipsopodobne rynienki. ew. można lekko zaokrąglić na foncie, taka opcja też mi się bardzo podoba ()

tak jak koleżanka @Qrin zauważyła, ładny pierścionek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ochkasia: oo mialam, ladny kolor. Mi niestety po poltora roku uzywania semilacow wyszlo uczulenie (,) teraz uzywam tych nowych NaiLac, ktore sa podobno hipoalergiczne (formuła 3free czy jakos tak). Moim ulubionym z semilaca byl 035 lawenda cos tam, ech. Musialam sie pozbyc calej kolekcji, chyba z 25 kolorow mialam. Dupa piekla z żalu motzno.

Nie kupowalam nigdy na ali, boje sie ze mi palce odpadna :P
Ja
  • Odpowiedz
  • 1
@zolwixx @Qrin pierścionek to prezent od mamci, chyba na 16 urodziny, ale nie są to żadne diamenty tylko jakieś plastikowe oczka :D mimo wszystko bardzo go lubie i nie rozstaje się z nim już 7 lat :D
  • Odpowiedz
@ochkasia: te już przykładowo dla mnie są za długie, aczkolwiek ładnie pomalowane. W ogóle jakie masz proste palce! Moje powyginane jak cholera hahaha :D Ja musze mieć bardziej kwadratowe bo mam szerokie opuszki i w migdał by dziwnie to wyglądało.
  • Odpowiedz