Wpis z mikrobloga

Mirunie i Mirabelki

Czy ktoś z was posiada internet od #multimedia 60 mb/s i 120 mb/s i jest w stanie mi powiedzieć jak to wygląda w praktyce ? Upload i download ? Bo wiadomo jak to jest rozmowa z przedstawicielem...


W skrócie potrzeba mi neta żeby dziennie wysłać 2 pliki od 2,5gb do 3,5 gb w jakiś normalnych godzinach a nie tak żeby Komp stał całą noc a youtube działał znośnie, punkty bonusowe jeśli da radę jakoś oglądać #twitch Czy to jest wykonalne ? I czy faktycznie to jest taka cena jak mówią czy muszę liczyć abonament + waciki dla prezesowej ?

#problemypierwszegoswiata #kiciochpyta #internet #niewiemjaktootagowac #sorryzaspamtagiem
  • 4
@vosmor: to w sumie zalezy od wielu czynników, najlepiej pochodź po sąsiadach i popytaj czy ktoś z nich ma internet z multimedii lub przynajmniej podaj miasto, moze na wykopie jest ktoś z twojego miasta i ma ich internet
@Narkan: Jest mi znana taka opcja, do 14 dni mogę oddac ponosząc tylko koszt aktywacji, czyli jakieś tam kilka PLN ale właśnie bardziej chodziło mi o opinie kogoś kto już to trochę ma i jest w stanie powiedzieć cos na temat tego dostawcy