Wpis z mikrobloga

@kubosh: Na razie rozglądam się intensywnie za robotą. Praca jest jako Field Service Engineer więc cały czas w drodze. Dostaję auto służbowe + kartę paliwową. Nie mam pojęcia jaki obszar będę miał do ogarnięcia. Brutto ok 32K mogę się spodziewać i za tyle chętnie bym się wybrał ale raczej do Leeds czy Birmingham. Londyn raczej bliżej 40K ale takie oferty pojawiają się raz, dwa razy do roku.
@ccombat 25k + mieszkanie to nie jest tak bardzo źle. Zobacz, ja liczę za mieszkanie 1000 miesięcznie czyli ok 12k rocznie. Wychodzi ze nie powinieneś mieć źle.
@AdamES: masz racje . Na jedną osobę słabo wychodzi ale na dwie już zdecydowanie lepiej. tak jak w moim przypadku . Zawsze można ogarnąć pokój gdzies i będzie więcej kasy w kieszeni zostawało
@kubosh: No i tutaj dochodzimy do sedna. Nie chcę pokoju. Interesuje mnie większa kawalerka. Cenię swoją strefę komfortu. Oczywiście biorąc ze sobą drugą połówkę i licząc, że do budżetu wpadnie dodatkowy 1200-1500 miesięcznie robi się bardzo komfortowo. Ale z połówką różnie może się potoczyć więc wolę liczyć głównie na siebie ;)