Wpis z mikrobloga

Z ciężkim sercem muszę zakończyć moją współpracę z #ecco. Przez lata byłem fanboyem tej marki, polecałem buty szczególnie za wygodę jak i jakość. Sam przez te 10 lat kupiłem z 15 par, plus kilka dla żony, kilka dla dzieci.
Powód mojego rozgoryczenia - dwie nieuznane reklamacje. A raczej rzeczoznawca, który działa na zasadzie: "nie mamy pana płaszcza, co nam pan zrobisz".
W jednych butach na złączu skóry i materiału powstała dziura pod dużym palcem. Po dwóch miesiącach. Odrzucenie reklamacji, bo oddałem związane buty, przez co pseudo rzeczoznawca uznał że odrzucimy bo źle wiązałem buty i przetarłem od spodu podszewkę. Oczywista bzdura. Źle zszyty materiał się urwał i tyle.
Drugie buty, mimo prób rozchodzenia, obcierały piętę. Mistrz Wciskania Kitu na bezczelnego z radością odpisał, że trzeba sobie było lepiej przymierzać w sklepie.
Łatwiej złożyć bzdurną reklamację we "Wszystko za 4 złote" niż w tej marce premium, która może traktuje klienta w stylu premium, ale nie w Polsce. W necie są lepsze kwiatki jak traktują klientów.
#buty #modameska #gorzkiezale #reklamacje
g.....d - Z ciężkim sercem muszę zakończyć moją współpracę z #ecco. Przez lata byłem ...

źródło: comment_jmbsDr5nvLBS85rsUjYPz85q6T293ZAK.jpg

Pobierz
  • 7
@gwynebleid: Super że się wyżaliłeś. Ulżyło? Czy liczysz teraz na telefon od dyrektora generalnego Ecco z przeprosinami? A tak na serio to obczaj buty z decathlonu (oczywiście buty miejsko-sportowe) bo jakościowo bardzo dobrze a cena jak z CCC.
złączu skóry i materiału powstała dziura pod dużym palcem. Po dwóch miesiącach. Odrzucenie reklamacji, bo oddałem związane buty, przez co pseudo rzeczoznawca uznał że odrzucimy bo źle wiązałem buty i przetarłem od spodu podszewkę. Oczywista bzdura. Źle zszyty materiał się urwał i tyle.

Drugie buty, mimo prób rozchodzenia, obcierały piętę. Mistrz Wciskania Kitu na bezczelnego z radością odpisał, że trzeba sobie było lepiej przymierzać w sklepie.

Łatwiej złożyć bzdurną reklamację we "Wszystko
Pasha - > złączu skóry i materiału powstała dziura pod dużym palcem. Po dwóch miesiąc...

źródło: comment_XvXyhgLqoamHvL7edhSgaAXYUsx6MyLx.jpg

Pobierz
@gwynebleid: ja z kolei mam całkowicie odmienne doświadczenie z ECCO. Pierwsze buty zaczęły mi się przecierać po ok. roku chodzenia - guma z podeszwy pękała i odpadała kawałkami. Przechodziłem w butach dwa sezony i oddałem w ostatni dzień na gwarancję. Trochę marudzili że powinienem często zmieniać wkładki itp. ale ostatecznie gwarancję uznali, a że mieli jeszcze ten model na stanie to zdecydowałem się na otrzymanie drugiej pary w ramach wymiany gwarancyjnej
@robvan: mikroBLOG. Ja wiem, że wypoq zmienił się w interaktywną pastę o serwerowni, ale dla niektórych jest to nadal miejsce wymiany doświadczeń i przemyśleń. Sam pod tagiem ecco wielokrotnie polecałem te buty, do których decathlon w kwestii wygody nie może nawet zacząć startować (pomijam fakt że mam nr 46 i o dobrze wymiarowane buty w takich sieciówkach jest ciężko). Nie jest to wina Deca tylko ecco, które mi naprawdę spasowało. Gdy
Ecco niewiele się różni od np. CCC

oczywiście, że się różni. Wyglądem, wygodą, materiałami, technologiami. I do niedawna - trwałością. Spadek trwałości zauważyłem już parę lat temu, ale lanie klienta ciepłym moczem dopiero teraz.

szewc zrobi Ci buty na miarę.

jaki szewc robi buty z podeszwą piankową, gore-texem czy ogólnie wykona coś oryginalnego na ulicę? Szewc może wykonać świetne trzewiki. Ale ja lubiłem gdy mojej pięcie pomagała unieść 100 kg ciężar miękka
@gwynebleid: ja mam jeden ecco od 5 lat i poza tym że nie da się ich doczyscic to zniosły dzielnie użytkowanie. Ale w tym roku dziewczyna kupiła jakieś ma jesień i po miesiącu już poleciały na reklamację - wyszła skóra że szwów w środku, chwycona ledwo co. Zapytaj się wielkiego shoe, co myśli o skórze na ecco, szkoda gadać pdoobno.