Wpis z mikrobloga

No tak bo czarni i latynosi to spełnienie amerykańskiego snu.

Ostanie sondaże wskazują, że była sekretarz stanu ma przewagę nad Trumpem, ale nie jest to przewaga nie do pokonania. Według portalu RealClearPolitics, który podlicza średnią ze wszystkich liczących się sondaży, w poniedziałek wieczorem (czasu waszyngtońskiego) przewaga Demokratki wzrosła w skali kraju do 3,2 pkt. procentowych, dzięki silnemu poparciu kobiet, młodych wyborców, Afroamerykanów oraz mniejszości latynoskiej. Ale Trump, za którym stoją przede wszystkim biali mężczyźni oraz ewangelicy, na ogół ludzie bez wyższego wykształcenia, którym gorzej powodzi się w nowej globalnej gospodarce, nie jest bez szans.


#amerykawybiera2016 #bekazlewactwa
  • 12
@WincyjBroni: hehe a po co? przecież to tylko potwierdzi te dane. Niższy dochód rodziców będzię świadczył o ich IQ i ich braku zdolności do zdobywania zasobów.

Latynosi i Czarni są uzależnieni od welfare, bo są mniej zaradni niż biali i azjaci, dlatego też głosują za demokratami.

Proste.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patrykgit: sięgasz po retorykę wprost z III Rzeszy, i to ja mam bronić swoich racji? xD ale będę łaskawy. sam iloraz inteligencji NIE ZNACZY NIC. jest związany z niezliczoną liczbą rzeczy- wykształceniem rodziców, zwyczajami społecznymi, nawet dietą (!). to logiczne, że dzieci z biednych mniejszości będą miały mniejsze IQ niż te bogatsze i bardziej uprzywilejowane. historyczno-kulturowo-społeczne uwarunkowania

twierdzenie, że Latynosi i Czarni mają mniejsze IQ bo mają inny kolor skóry niż
@NieBojeSieMinusow:
Zobacz sobie dane jakie grupy etniczne pobierają social w Stanach, porównaj to sobie z "rasistowskim" poziomem IQ między grupami etnicznymi, a jak nie uznajesz IQ to sprawdź wyniki testów sprawdzających wiedzę szkolną pod kątem etniczności.

Sorry. Posługuję się twardymi danymi, a zostaję wyzwany od hitlerów i rasistów. Nie da się z tym dyskutować.

Akurat Polacy wypadają wysoko pod katem iq w stanach i wolą zrywać papę albo smażyć pierogi niż
@patrykgit: czy ja zakwestionowałem twoje dane? nie, zwyczajnie mówię jaka jest ich przyczyna, i dlaczego wyciąganie z nich rasistowskich wniosków jest błędne

bieda tworzy biedę, bieda=niskie IQ, to tak w mega skrócie, bo znaczenie ma, jak mówilem, milion innych rzeczy. kolor skóry nie ma nic do rzeczy

Akurat Polacy wypadają wysoko pod katem iq w stanach i wolą zrywać papę albo smażyć pierogi niż siedzieć na welfare.


Pisałem o polskiej emigracji