Wpis z mikrobloga

#lublin - prośba o pomoc; wczoraj wieczorem na ul. Dunikowskiego pobito ojca koleżanki oraz jego sąsiada.

Poszukiwani sprawcy dotkliwego pobicia na ulicy Dunikowskiego w dniu 7.11.2016r.
Sprawcami było dwóch mężczyzn w wieku 20-25 lat, byli w towarzystwie dziewczyny około 20lat (długie czarne włosy), mieli ze sobą dużego brązowego psa.
Około godziny 18:15 na ul. Dunikowskiego, w jednej z klatek bloku nr 23, pili, palili, wyrażali się wulgarnie.
Po zwróceniu uwagi przez dwóch mieszkańców napastnicy zaatakowali i dotkliwie pobili mieszkańców bloku (złamania, okaleczenie butelką, urazy głowy).
Ktokolwiek widział podejrzaną grupę lub kojarzy sprawców, widział ich w tych godzinach prosimy o kontakt z Policją.
  • 11
@tixe_: Kolejny przykład #!$%@? podejścia wykopka do tematu broni. Jakby ojciec koleżanki i sąsiad mieli broń to sebixy #!$%@? jak szalone. No tak ale wg logiki wykopka to sebix który ma problemy z prawem łatwiej nabędzie legalnie broń niż uczciwy facet po 40 Dx ja #!$%@? jaki rak.
@dianabol: @Precypitat: ten jest wystarczający https://www.militaria.pl/tm/gaz_pieprzowy_policyjny_50_ml_-_strumien_p6763.xml 10% OC i 1,3% idealna moc/cena. czegoś jeszcze. testowałem w praktyce kilka razy, ćwierćsekundowe psiknięcie prosto w oko albo troszkę dłuższe z większej odległości eliminowało każdego na 20 minut. zresztą mam jeden zawsze w kieszeni, drugi pod ladą w sklepie, trzeci w aucie a czwarty w domu ;) ten 50ml spokojnie nie przeszkadza w kieszeni, nie jest większy od dłoni i ma dobre zabezpieczenie