Wpis z mikrobloga

Miałem pisać o tym wcześniej, ale żem sobie zapomniał. Rano, słuchając Chilli Zet w aucie, była taka przejściówka, parę utworów po paręnaście sekund. I między innymi było to: https://www.youtube.com/watch?v=esF4aUD0KBs w oryginale. Ale ja, zamiast się rozkoszować francuskim (czy jaki tam to język jest), przypomniałem sobie te sceny z nad ogniska... I się śmiałem sam do siebie jak głupek w tym aucie. Teraz sobie puściłem to z jutuba i znowu wybuchnąłem śmiechem :D

#motomirko
  • 20
@bocznica: a idź, to jedyne radio, na przemian z Radiostacją, które da się słuchać bez dostania raka >.< Nawet Antyradio czy inny MuzoFM o tych godzinach szału nie robią ;[
@noriad: moja kobita namietnie slucha tego w aucie. Co ty, chcesz byc jak ona? Pierwsza rzecz jaka robie jak wsiadam do samochodu, to wylaczam to weganskie gowno gdzie #!$%@? z rana o jodze, porannym usmiechu, porcji zdrowych platkow i samorozwoju z trenerem personalnym. Dopiero pozniej ustawiam fotel i lusterka
@noriad: jedyne radio jakie słucham to Trójka, moim zdaniem wszystko, totalnie wszystko inne to gówno, straszne, takie śmierdzące, lejące się jak biegunka po kebabie ekstra ostrym, dwie piosenki i gurwa reklamy i to jeszcze takie zejbane, albo drze ryja ten od euroagd albo środków na zatwardzenie czy innej chemii. 10 minut #!$%@? klekotania reklam albo i wiecej, potem #!$%@? prowadzących, dwa utwory i reklamy. Trójki jeszcze czasem da się posłuchać, jeśli
@tosyu: jeden porządny ;) szkoda tylko, że Trójeczka traci kolejnych dziennikarzy... a Barbary Marcinik (nawet pisząc to, piszę z intonacją) albo tej od zdrowia człowieka (wyparłam jak się nazywa) jakoś stracić nie umieją ;)
@katera: poza Wojtkiem i tym od kasy (ma specificzny głos i programy czysto finansowe) nikogo innego tam nie rozróżniam :) ot kolejny gość/laska za mikrofonem. Choć tyle że często dobrą muzykę grają a i stacja wartościowy kontent rzuca
@enjoi: nie słucham discopolo, ale kuźwa rozbraja mnie jakie to teraz "niemodne" i "wstyd" a pamiętam jak za gówniaka wracało się o tej 10 z przybytku kościelnego to gurwa z każdego balkonu blokowiska 10:30 disco relax #!$%@?ł, k.a.ż.d.e.g.o., teraz to się wszyscy śmieją że discopolo heheszki ale wiocha, a polej wódki to co drugi teksty zna XD XD
@cycki: no ja kojarzę z 3 razy drugiego dnia, @blubi_su może potwierdzić, bo sam się przy tym wokalnie produkował :P

@tosyu:
@katera: w pracy leci trójka, i powiem szczerze, że chyba z 3 razy próbowałem się do miej przekonać np. w aucie, ale jakoś mi nie podeszła. Owszem, muzyka tam grana jest spoko (lista wszechczasów na 1 stycznia :D ), ale dużo tam "gadania", a ja preferuję muzykę. Odnośnie
ale dużo tam "gadania"


@noriad: spóbuj trafić na program Wojtka, a są też czasem przeglądy płyt/wykonawców gdzie prawie nic nie gadają a muza leci (może ktoś inny powie co to za program XD), tak czy inaczej polecam :)
@noriad: ja się przekonałam do Trójki na którymś urlopie w Bieszczadach, jak nie łapało żadnego innego radia i wtedy zaczęłam słuchać tego, o czym mówią (wcześniej wyłączałam na gadaniu, a tu się okazało, że gadają mądrze). A jak już grają, to fajnie grają, tylko potem jak idziesz na imprezę, to nie znasz żadnych aktualnych hitów ;)
@katera: wiesz, to o czym gadają to słyszę, bo gdzieś tam wyłapuję te audycje. Ale zazwyczaj są one "okołorządowe", wraz z telefonami na tak i na nie, a jednak radio mam od rozrywki, a nie od "spraw bieżących" ;)