Wpis z mikrobloga

w całej polsce nie ma w ogóle iphonów 7+... mają być za 2 tygodnie, brać zwykłą 7'ke czy czekać na plusa?
obcenie mam 6s zwykłego, nie wiem czy nie okaże się za duży ten telefon
#apple #iphone #ios

Brać zwykłą 4,7" siódemke?

  • Bierz, 5,5 cali to za dużo jak na telefon 42.9% (48)
  • Zaczekaj, bo warto, 4.7 to malutkie gowno 44.6% (50)
  • Mam inne zdanie 12.5% (14)

Oddanych głosów: 112

  • 53
  • Odpowiedz
@sierotkamarysi: nie jestem biedakiem, stać mnie na apple, tylko nie będę płacił 50% kwoty za logo jabłka xD jak lubicie płacić za to że macie telefon applea 2x więcej no to okej, nie będę w takim razie się czepiał, wasze pieniądze, możecie marnować je jak chcecie @Storczycki: kładą tylko o tym nie wiesz, ehh, każda firma dzisiaj szpieguje wszystko co robisz, to jest bez znaczenia @zalgowski:
  • Odpowiedz
@Jurigag: tak sobie wmawiaj xD
iPhony mają najmocniejsze procesory, najszybsze pamięci, najlepiej zoptymalizowane oprogramowanie, ale fanatycy widzą tylko logo
xiaomi nawet w chinach jest powszechnie uważane za markę dla biedaków. Normalni ludzie kupują Apple, Oppo, Vivo Meitu, a nie biedackie xiaomi
  • Odpowiedz
@Klofta: jak już wyzej napisałem, jeśli lubisz przepłacać za logo apple czy szajsunga droga wolna :) twoje pieniądze, robisz z nimi co chcesz, a ja będę dalej płacił połowę tego i miał podobną specyfikację i wydajność telefonu i wykonanie :)
  • Odpowiedz
@Jurigag: No pewnie, niektórym w zupełności wystarczy Dacia Logan i nie widzą różnicy między Loganem a Audi A8. To i to ma koła, jeździ, dozwoloną prędkość przekroczy... i w porządku, każdemu według potrzeb. Rzecz w tym, że niektórzy chcą czegoś więcej niż Logan. :)
  • Odpowiedz
@StarsThief: tylko że właśnie iphone i xiaomi niekoniecznie oba mają koła, jeżdzą i przekraczają dozwoloną prędkość :) na androidzie masz dużo więcej aplikacji i robienia z urządzeniem czego chcesz niż na srajfonie :) pomijam brak tak podstawowej rzeczy jak JACK w iphone 7
  • Odpowiedz
@sierotkamarysi: mam 7+ już ponad miesiąc, jestem z niego max zadowolony, bateria, działanie, żadnych lagow itp.
Polecam!
Do tego koniecznie szkło hartowane, bo wymiana szybki kosztuje obecnie 2300 zł.
Już mi raz spadł i szkło mnie uratowało.
Dobre jest szkło firmy Benks, wersja xpro, jest ma całą tafle ekranu i go w ogóle nie widać.
  • Odpowiedz