Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniło do mnie #gusto, okazało się, że cała fabryka popełniła samobójstwo. Powiesili się, zostawili list pożegnalny, w którym napisali, że nie mogą znieść szykanowania kwaśnych żelków w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ta biedna fabryka przeżywała - nie miała żadnych znajomych, była autystykiem i bała się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miała to internet, wykop, allegro, kwasek cytrynowy i te swoje malinki, a nawet to jej zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z last.fm popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać.

#gusto #sadstory #pasta #heheszki

Przesłałem dzisiaj do fabryki żelkowej komentarze odnośnie kwaśnych żelków, że mordy nie wykręcają, itd. (pic rel) Dobre wieści dochodzą do mnie z centrali żelkowej... wspominana wcześniej już Anetka otrzymała zielone światło na dalsze "podkręcanie" kwaśności kwaśnych żelków, także dzisiaj zajęliśmy wspólnie stanowisko, że trzeba #!$%@?ć zdrowo do pieca ( ͡ ͜ʖ ͡)
ecco - Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniło do mnie #gusto, okazało się, że cała fab...

źródło: comment_YOmVinU4lbxVlcDEJeRgrx2D2UDHjr81.jpg

Pobierz
  • 18
@ecco mogę testować,jestem profesjonalnym testerem Center Shockow,w latach 90 zjadłem tego parę kilo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)