Wpis z mikrobloga

Tak nawiązując do tego co napisał a raczej wrzucił @feuer , że wg. niektórych ograniczonych ludzi "klikanie w komputer" to nie praca, zawsze mnie niszczył tekst "co ty wiesz o życiu" w wykonaniu gości co większość swojego spędzili na fizycznej harówie za jakieś marne grosze xD Nie zrozumcie mnie źle, szanuje ludzi którzy pracują fizycznie, ale jak słyszę, że taki Janusz mówi do gościa, co zdobył dzięki temu że ma łeb na karku dobrze płatną pracę przy biurku "co ty wiesz o życiu, popracował byś 24 godziny na dobę na 10 zmian w fabryce przez 35 lat to byś się dowiedział hurrr" to kisnę wewnątrz xD No może właśnie dlatego on wie więcej o życiu od ciebie bo wybrał godne życie zamiast takiej wegetacji. I jeszcze wmawiaj ludziom, że ty to taki zaradny chłop jesteś... Eh, testo miał racje.
kulaty - Tak nawiązując do tego co napisał a raczej wrzucił @feuer , że wg. niektóryc...

źródło: comment_ukYmk9i7FCPhupMfifu4uElBQ08oyiZJ.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
co zdobył dzięki temu że ma łeb na karku dobrze płatną pracę


@kulaty: moim zdaniem to łeb na karku mają Ci co Ciebie i mnie zatrudiają (sam też pracuje umysłowo klikając w myszkę/klawiaturę) i są właścicielami firm w których my pracujemy a nie my którzy kiedyś tam wybraliśmy trochę lepsze/trudniejsze studia albo akurat mieliśmy pasję do programowania/komputerów co akurat jest dzisiaj w cenie.

Przy okazji programisci 15k pamiętajcie, że jako
  • Odpowiedz
Przy okazji programisci 15k pamiętajcie, że jako programiści możecie pracować wszędzie na świecie co jest jednoznaczne z tym, że wszędzie na świecie można Was zastapić i kiedyś może być tak, że miejsce polskich programistów będą zajmowali programiści z Rosji, Ukrainy, Bałkanów, Indii albo chociaż obniżą wam stawki na rynku tak jak wy teraz zastępujecie programistów z Wlk. Brytanii, Niemiec, Francji itd.


@LotnyJerry:
Tyle, że nie ma pewności czy programiści ze
  • Odpowiedz
STAŁĄ PRACĘ BO MA UMOWE NA CZAS NIEOKREŚLONY


@Stulejusz_Wielki: Do "Stałej Pracy Na Czas Nieokreślony" u mnie w rodzinnych rozmowach dochodzi jeszcze jedna ważna kwestia, jaką jest: "Ciągłość w ZUSie". Niezwykle istotne jest mieć tę ciągłość w ZUSie, żeby dostać kiedyś jakąś tam rentę, emeryturę, czy inną jałmużnę.
  • Odpowiedz