Wpis z mikrobloga

Tak nawiązując do tego co napisał a raczej wrzucił @feuer , że wg. niektórych ograniczonych ludzi "klikanie w komputer" to nie praca, zawsze mnie niszczył tekst "co ty wiesz o życiu" w wykonaniu gości co większość swojego spędzili na fizycznej harówie za jakieś marne grosze xD Nie zrozumcie mnie źle, szanuje ludzi którzy pracują fizycznie, ale jak słyszę, że taki Janusz mówi do gościa, co zdobył dzięki temu że ma łeb na karku dobrze płatną pracę przy biurku "co ty wiesz o życiu, popracował byś 24 godziny na dobę na 10 zmian w fabryce przez 35 lat to byś się dowiedział hurrr" to kisnę wewnątrz xD No może właśnie dlatego on wie więcej o życiu od ciebie bo wybrał godne życie zamiast takiej wegetacji. I jeszcze wmawiaj ludziom, że ty to taki zaradny chłop jesteś... Eh, testo miał racje.
Pobierz kulaty - Tak nawiązując do tego co napisał a raczej wrzucił @feuer , że wg. niektóryc...
źródło: comment_ukYmk9i7FCPhupMfifu4uElBQ08oyiZJ.jpg
  • 32
@kulaty: Z takim kimś jak Ty to mógłbym pogadać o życiu bo do tej pory słucham tylko, że kiedy znajdę sobie normalną pracę, gdzie będę #!$%@?ł po 8 godzin dziennie. Ja zamiast pracy wolę zarabiać pieniądze i mieć czas dla siebie.
Niektórzy nie rozumieją, że swojej pracy poświęcam tygodniowo tyle ile przeciętny obywatel dziennie i za o wiele niższy pieniądz.
No ale on Ci powie, że ma stałą pracę. STAŁĄ PRACĘ
@kulaty oj dzieci i myślicie że "wiedzieć o życiu" to dobrze zarabiać ehh przeżyj śmierć dziecka to pogadamy, wycięcie jednego jądra, oddanie spermy poki jeszcze jedno produkuje do zamrożenia i co 6 mscy markery czy dozyjesz do następnego roku. Daleko nie musiałem szukać z tymi przykładami . Po prostu ratunku z takimi gowniarskimi tekstami
@TompsonzPolski: wyskakujesz z argumentem z dupy. Nie było nic o tym "młody jesteś, nic o życiu nie wiesz" tylko "klikasz w komputer a nie pracujesz"
A no i takie pie**olenie, że ktoś się po czymś pozbierać nie może też mnie rozwala. Użalanie się niczego nie przynosi.
@kulaty: W sumie skoro temat na fali, to hit z dzisiaj, bo właśnie wróciłem do domu. Prosto od babci xD

Babcia:

Andrzej dzisiaj idziesz jeszcze do pracy czy nie?


No nie ide, od 5 na nogach, po dniówce i paru godzinach zajec na uczelni

No to jak masz wolne popołudnie, to idz sie spytaj na koncu wsi, czy do pracy nei szukajo bo masz nowu pieronie wolne, a w tej swojej
@headhunter13: Znam osoby, które zarabiają bardzo dużo jako np. menadżerowie projektów w Katarze, Omanie itp. i pracują często po 6 dni 12h dziennie, wiec wiesz, nie zawsze można mało pracowac i dużo zarabiać.

W IT możesz tak pracowac ale w większości zawodów nie.
@dnasstorm:
W IT wydaje mi się, że też trzeba swoje wysiedzieć by mieć te 15k i raczej nie jest to 10h tygodniowo.

Moim zdaniem najlepiej w Polsce wychodzą bardzo dobrze wyspecjalizowani lekarze.
Znam osobiście przypadki ludzi pracujących 15-25h tygodniowo, którzy zarabiają 20 000 - 40 000 miesięcznie.