Wpis z mikrobloga

OnePlus 3 czy Xiaomi Mi5? Miałem już zamawiać Xiaomi, ale jeszcze zastanawiam się nad OP3. Czy bateria w OP3 faktycznie jest słaba? Bo z tego co wiem są różne opinie i 4h SOT (średnio, niektórzy wyciągają mniej inni więcej) to chyba nie jest tak źle.

#oneplus #xiaomi
  • 13
  • Odpowiedz
@oranje: nie wiem jaki jest SOT na 1+3, ale nie narzekam. Jeśli w ciagu dnia masz dostęp na 15 minut do prądu z gniazdka lub zapalniczki w aucie to prądu Ci na pewno nie braknie - 15 minut wystarczy, żeby telefon do ok 40% naładować.
  • Odpowiedz
@oranje: Od jakiegoś czasu uznaje tylko Stockowe romy, wiec wybierając telefon szukałem czegoś z dobrym Stockiem. W przypadku Xiaomi zawiodłem się (telefon z dolnej półki - Redmi 2 Pro). Jedyne co to myśle Community Rom prztestować. Ważna jest dla mnie stabilność działania i paradoksalnie brak Roota (aplkacja banku i AndroidPay).
  • Odpowiedz
@donthateme: Mam teraz iPhone'a 5S i OP3 podoba mi się ze względu na wykonanie, design no i szczegół jakim jest suwak do wyciszania. Świetna sprawa. Tylko martwi mnie bateria na którą w wielu testach narzekają.
  • Odpowiedz