Wpis z mikrobloga

Wideo o świnkach już nagrane, zostało tylko co nieco uciąć i zmontować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie nagrałam o systemie wentylacji oraz o paszarni - gdyż nagrywałam wieczorem a sztuczne światło było niewystarczające aby dokładnie pokazać sprzęt. Mocno ogólnikowo, trochę yyy bo mówiłam to co mi się na język nawinęło - jeżeli napiszecie pod znaleziskiem co chcecie usłyszeć, co was interesuje - to nagram kolejny film ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na zachętę - świeżo oproszone nasiona bekonu - trzydniowe
((oo))
#cotahannah #trzodachlewnaboners #zwierzaczki #smiesznypiesek

#calezyciezmaciorami
H.....a - Wideo o świnkach już nagrane, zostało tylko co nieco uciąć i zmontować ( ͡°...

źródło: comment_3R6c1hmzVFPoVFQCj2utHHaljO43pGAs.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Zapewne jutro, bo musiałam robić kilka filmików i trzeba je zmontować - nie kręciłam tego w jednym budynku, a też czasem musiałam przerwać bo maciory za bardzo darły ryja albo za głośno sikały :D
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Z takich wiejskich klimatów to pamiętam za dzieciaka pewną krowę, który to uniosła swój ogon i oddała mocz. Wygadało to jak nalewanie wody do wiadra ze studni za sprawą ręcznej pomopy xD
  • Odpowiedz
@saperq: Cóż... Teren ASF (afrykańskiego pomoru świń) a dokładnie żółta strefa (obszar ochronny), nie chcemy pójść do więzienia za zabicie świni na własne potrzeby.
@Sofa: Wszystko mogę Tobie nagrać, nawet na nowo czytanie bajki o śmierdzących stopkach kaczorka - ale nie śpiewanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW To tu masz moje wybrane nagrania z programu "Hannahalla Czyta Mirkom". Zawsze bez przygotowania, więc nie spodziewaj
  • Odpowiedz
@saperq: Tak. To co się wyrabia w związku z ASF to kompletna paranoja. Według wymagań płot musi być o wysokości co najmniej 150 cm, wokół całej działki. Tata kilka lat temu, przed ASF, wymienił drewniany płot na stalowy o wysokości 130 cm. NIKT nie dopłaci nawet złotówki do wymiany CAŁEGO płotu bo o 20 cm za niski - a jest tego sporo bo około 350 metrów (!) ogrodzenia.
  • Odpowiedz