Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem kiedy i czy w ogóle wprowadzą Netflix Offline. Według mnie to świetne rozwiązanie, żeby sobie przed jakąś podróżą pobrać kilka odcinków, bo pakiety internetowe nie są raczej najlepszym rozwiązaniem a i zasięg może zawieść.

Chyba że jest jakaś oferta z nielimitowanym internetem na kartę (lub jakaś duża paczka) w rozsądnej cenie? Chodzi mi o operatora z całkiem dobrym zasięgiem. Jeśli jest coś takiego to chętnie bym to sprawdził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#netflix
  • 13
@wysuszony: Aero2 ma fajną ofertę, 30gb za 30zł, ale pozostaje kwestia zasięgu, o którym nie mam pojęcia. W Plusie to tak jak mówisz, zasięg dobry, gorzej o dobrą paczkę.
@bdev: już zapowiedzieli, że trwają działania nad wprowadzeniem opcji oglądania filmów offline

a co do pakietów to wcale duży pakiet nie jest potrzebny, no chyba że dużo zamierzasz oglądać. Taki jeden odcinek narcosów czy house of cards nie ściągnie więcej niż 200mb (w jakości HD)
w wakacje dużo jeździłem po naszym pięknym kraju pociągami i sobie to sprawdzałem, problemem jest wciąż dużo dziurawych stref bez zasięgu :(
np. na takiej trasie
Taki jeden odcinek narcosów czy house of cards nie ściągnie więcej niż 200mb (w jakości HD)


@cebulazord: Pod warunkiem, że za HD uznajesz rozdzielczość 384x288 :P Jedna godzina w 1080p to jest ok. 2700 MB, Netflix ma przy takiej rozdzielczości bitrate wideo 5,8 Mb/s.
@Templar no coś wątpię w to że sprawdzałeś ;) w praktyce wychodzi zupełnie co innego niż to co w teorii zapisane :)
A i jak tak bardzo ci to spokoju nie daje to wiedz że widzę i znam różnicę między 384x288, a 1920x1080

Pozdrawiam cieplutko
no coś wątpię w to że sprawdzałeś ;)


@cebulazord: Akurat oglądam teraz The Crown, specjalnie dla ciebie odpaliłem kolejny odcinek równo o 23:00 i masz tu na screenie dokładne zużycie transferu przez te niecałe 59 minut oglądania. Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy jakby wyglądało Full HD przy bitratcie rzędu 0,44 Mb/s, nawet najgorsze ripy na warezach chyba nie mają poniżej 1 Mb/s.
Templar - > no coś wątpię w to że sprawdzałeś ;)

@cebulazord: Akurat oglądam teraz...

źródło: comment_CqrfZ1ZjDog2THRm4GNF9MGdQWStHtES.jpg

Pobierz