Wpis z mikrobloga

@Zielony34 z tego ze sa lekkie bym sie nie cieszyl bo dobra felga swoje wazy, te lekkie z gownostopow gna sie od byle dziur albo pekaja. ale nie wiem co to za firma wiec tez nie bede przesadzal.
@mickovsky: a projektowałeś te felgi? jeździłeś nimi? odlewałeś je że sie wypowiadasz?!

"jezdziles tymi autami, naprawiales je, rozbierales te silniki na czesci pierwsze? bo mam wrazenie ze twoja wiedza to jest wlasnie cos w rodzaju "czytalem w internecie i ja wiem i jestem ekspertem" bo podejrzewam ze tak to wyglada i miales moze 2 stare auta w zyciu ale oczywiscie jestes ekspertem wspolczesnej motoryzacji bo ty przeciez czytales na forum. "
@MercedesBenizPolska ja #!$%@? ale #!$%@? zdanie z kontekstu dalem tylko porade bo wiele osob uwaza ze kazda felga aluminiowa jest lepsza od stalowki a gowno prawda. po za tym skoro byly tanie jak napisal op to nie liczyl bym na dobrej jakosci alusa wiec zluzuj poslady
@MercedesBenizPolska . co do zacytowanej wypowiedzi to tak #!$%@?, jezdzilem nie jednym fsi czy tsi/tfsi i naprawialem to i owo wiec mam jakis oglad na sytuacje a nie gola wiedze z internetu albo zaslyszana od wujka przy wigilijnym stole ze jego przyjaciel ktory ma szwagra ktory mial takie auto i psulo sie na potege.
@mickovsky: ale skads sie te opinie wziely...a fsi opinie maja okropna. Wiec nie dziwie sie ze posiadajac taki silnik musiales go naprawiac...

Ja tam jeżdzę juz ktoryms z kolei samochodem i jakos nigdy silnika nie naprawiałem, bo kupuje sprawdzone jednostki. Bo...ups...przeczytałem w necie opinie ludzi ktorzy nigdy tych samochodow nie naprawiali.

Idac tym tokiem rozumowania to zdajac prawko, musze sie zatrudnic jako mechanik, naprawiac silniki i dopiero pozniej kupic uzywany samochod
@MercedesBenizPolska bo moze dbasz? nie kazdy dba o auto i jakiego pancernego silnika by nie mial to na niedbalstwo rady nie ma. 3 miesiace temu robilem znajomemu sx4 1.9 jtd ktore zassalo oleju, turbo #!$%@?, pekniety tlok. tylko, tyle ze po turbo dawno bylo slychac ze ma dosc i auto palilo w #!$%@? oleju. teraz ma leciec na forum i pisac ze 1.9 jtd guwno bo mu pekl tlok przez rozboegany silnik