Wpis z mikrobloga

@Bulbaszka: miałem dwie drukarki na tusz, w obydwóch strzeliła głowica i poleciały na śmietnik.
Drukuje tak 'dużo', że w moim samsungu 2022w który kupiłem rok temu jeszcze jadę na tonerze startowym, drukowanie w trybie eco.
Ale wgrałem do drukarki fw fix który nie zlicza stron. Trzeba zrobić dziurę w tonerze i sypać proszku / ewentualnie otworzyć toner, wyczyścić wszystko, sypnąć proszku i zamknąć.

https://www.youtube.com/watch?v=RKzyzrX8bpE

Póki co jestem zadowolony, drukuje od strzała,
@Bulbaszka: przy uzupełnianiu proszku w laserowej o wiele łatwiej jest się #!$%@?ć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
polecam jakaś drukarkę atramentową z CISS - łatwo się uzupełnia i tanie koszty użytkowania
@Bulbaszka: Do laserowej mono możesz dosypywać proszek i raz na jakiś czas wymienić toner. O wiele wygodniejsze i tańsze niż użytkowanie atramentowej. Ja polecam Brother, mają mase zamienników.
@Bulbaszka: W tej cenie tusze będą drogie. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad dołożeniem kilkudziesięciu złotych i zakupem drukarki Canon Pixma IP7250. Jest ona teraz chyba najtańsza z tych do których za tusze nie zapłacisz milionów monet, bo komplet kupisz np. u mnie za 14,35 zł. Znajomy ma ją w domu i sobie chwali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)