Wpis z mikrobloga

@Amen_Pacierzu: ja swój pierwszy klucz zdobyłem wysyłając 40 zł w kopercie do Finlandii, jakoś z 11 lat temu. ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale musiałem mieć oryginał, żeby móc uczestniczyć w jedynym turnieju DSJ3 z polską czołówką Mediamond. Miło wspominam ten okres i na pewno nie żałowałem tych pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Amen_Pacierzu: to pewnie nie będę Cię kojarzył, bo już nie "moje" czasy. ;p Zapewne mówisz o turniejach online, to chyba było wprowadzone dopiero później i my jeszcze graliśmy we własnych nieoficjalnych turniejach prowadzonych przez admina nieistniejącego już polskiego forum Romana Karwata (znanego z DSJ2). Skakało się przez kilka dni na jednej skoczni i wysyłało powtórki dwóch najlepszych skoków (podobnie jak w #gramywmalysza). Ta "czwórka" jeszcze żyje, czy
  • Odpowiedz
  • 0
@gienek_ z tego co widzę to sezon 2015/2016 ukończyło sporo osób, ja dziś odpaliłem po raz pierwszy od 2012 ale nie mam kupionego kodu na online, zobaczę czy w zimę więcej osób będzie grało, jak tak to pewnie początek grudnia o kupię dostęp na 3 miesiące za 4 euro
  • Odpowiedz