Wpis z mikrobloga

@DenverPn: Kupiłem u nich MI5 z uszkodzoną kamerą. Na każdym nakręconym filmie i zrobionym zdjęciu mam w narożniku ciemną plamę. Gwarancja wygląda następująco "dear friend, very sorry for the trouble brought to you, our enginner said that it will not affect your normal use of the phone". Gdybym wiedział że tak to wygląda w praktyce, to dopłaciłbym i kupił na ibuygou.
Na każdym nakręconym filmie i zrobionym zdjęciu mam w narożniku ciemną plamę. Gwarancja wygląda następująco "dear friend, very sorry for the trouble brought to you, our enginner said that it will not affect your normal use of the phone".


@Ashenshugar: Znaczy, że nawet sprawny aparat jest tak kiepski, że taki defekt nie powoduje pogorszenia produktu? :P
@DenverPn: na ali tez u niektorych sprzedawcow jest mozliwosc ubezpieczenia od cla, ok 15$. Jeszcze z gwarancja w pl trzeba doplacic ok 30$ do ceny telefonu (jakies roznice sa pomiedzy tanszymi a drozszymi modelami).
Ale nadal mysle, ze warto kupic 3s prime za 130$ (bo pewnie po obnizce bedzie za 99), nie wiem czy gdzie indziej znajdzie sie taniej