Wpis z mikrobloga

JPRDL! Widziałem właśnie reklamę Playa z Youtuberami (Blowem, Mówiąc inaczej, Łukasz Jakóbiak)! Zawsze #!$%@?ły mnie te reklamy z tą blond idiotką i tym cholernym okularnikiem. Potrafiłem jeszcze zrozumieć, gdy "celebryci" pokroju Wojewódzkiego robili z siebie debili, ale teraz przyszła chwila na YouTuberów! Kto dalej będzie robił z siebie debila w reklamach Play: S.A. Wardęga? #!$%@?? Cyber Marian? (oby tylko nie on: lubię go, ale boje się, że te debilne reklamy też go dorwą). :(
#reklamy ##!$%@? #play #polskiyoutube #youtuberzy #rakinstant #rakcontent
Stooleyqa - JPRDL! Widziałem właśnie reklamę Playa z Youtuberami (Blowem, Mówiąc inac...

źródło: comment_um83UpSCJUluQA1ZwqnnIiWLyMHhIowz.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@poloyabolo: Virgin... za 19zł miesięcznie mam wszystko co potrzebuje. Nielimitowane rozmowy i smsy do Virgin i Play, 100 minut do reszty i 2 gb internetu. Jak Ci się net skończy to dalej masz ale wolny. Żadnej umowy nie potrzebujesz tylko normalnie na kartę jedziesz i doładowujesz. Dzień przed dostajesz SMS z przypomnieniem, że jutro Ci się pakiet kończy.
  • Odpowiedz
Ja jestem w szoku, że żadna z tych gwiazd nie powiedziała: lajkujcie, komentujcie! Za 1000 lajków następna reklama będzie szybciej! Dajcie subskrypcje, pamiętajcie o subskrypcjach! :D
  • Odpowiedz
@sila1989: Dzięki wielkie, sprawdzę w wolnej chwili, 19 złotych za miesiąc takich "atrakcji" to jednak spora oszczędność. Po prostu już nie chce mi się wpadać w kiepskie pakty z operatorem, a wtedy musiałem ze względu na palącą potrzebę posiadania nowego telefonu.
  • Odpowiedz