Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Wiele osób uważa, że wysportowani przystojni kolesie powinni się wiązać z super lochami (np piłkarze i ich kobiety). Ja jestem dosyć przystojnym gościem, o umięśnionej sylwetce taki trochę @feuer trochę Krychowiak xD więc naturalnie powinienem mieć dziewczynę typu Marta Wierzbicka czy Kinga Duda. Niestety mam pewne upodobania xD ze społecznego punktu widzenia wygląda to dziwnie (powinien mieć lepszą, ładniejszą, co on z nią robi itp) ale umawiam się z dziewczynami (obecnie z jedną) pokroju chubby/bbw xD kręci mnie to, bo lubię typ kobiety submissive (gagging, swallow itp) xD grubsze lochy są mniej pewne siebie, skłonne do uległości i służenia - to mój fetysz. Lubię wiecie... dominować w związku, sprawować kontrolę xD Jestem szczęśliwy w takiej relacji, ale dosyć często czuję presję, jakieś sugestie niewerbalne ze strony otoczenia typu "chłopie stać cię na więcej" więc #zalesie . Jestem jak Tomasz Kammel xD

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 8