Wpis z mikrobloga

@mmmaly: Marcin jest oazą spokoju - bardzo lubię jego podejście, skromność i to co później robi w walce ;-)
Nie mogę się doczekać.

A przyszły tydzień to UFC205 - same dobre rzeczy nas czekają.
  • Odpowiedz
@Blu3skY: walka z melendezem to klasyka, też go lubię. Jutro oprócz helda zajebiście się zapowiada me , liczę na dos anjosa ale ciężka przeprawa przed nim. A 205 nie mogę się doczekać jak i większosc kibiców pewnie , najlepsza rozpiska w historii
  • Odpowiedz
wklejam jeszcze wideo - może komuś zaoszczędzę kilka cennych sekund życia i nie będzie musiał szukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Blu3skY - wklejam jeszcze wideo - może komuś zaoszczędzę kilka cennych sekund życia i...
  • Odpowiedz
@xXx_MLG_NoSc0p3R_xXx: co to za śmieszny komentarz? Sugerujesz, że to nie była prawda i jednak mu rękę podał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gest jest gest - można się spinać, ale uważam, że podanie ręki przystoi profesjonalistom.

Pomijając już samo "przywitanie", Diego po prostu wypadł śmiesznie - mało mu żyłka nie pękła.
Bawi mnie takie pajacowanie ale wiem też, że hajs za pompowanie walk musi się zgadzać.
  • Odpowiedz
@xXx_MLG_NoSc0p3R_xXx: zobaczymy kto ile zgarnie hajsu, bo Marcin skromny a też robi robotę. Trzymam kciuki za niego. Wiem, że medialni zawodnicy i bad boye to super atrakcja i więcej się dzieje, ale ja jestem już stary i jeszcze staromodny...

Podoba mi się szacunek do przeciwnika i profesjonalizm, mimo że gorzej się to sprzedaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz