Wpis z mikrobloga

Mirki słuchajcie, mam spory problem - nie mogę spać, na kompie średnio dziennie 12-14 godzin, w tym pracy na pewno około 7-8 godzin, reszta wiadomo co ( ͡° ͜ʖ ͡°), co lepsze nie siedzę non stop na kompie tzn: swoja dg więc nie raz do klienta trzeba pojechać, klient do mnie i te sprawy. Bez leków praktycznie nie usypiam (a szczerze mówiąc nerwów strasznych nie mam), wychodzi na to że to od kompa, też tak macie? jak z tym walczyć? mniej kompa? to siara. Słyszałem o jakichś filtrach na monitor - może to, nie wiem.
#it
#internet
#komputery
#zdrowie
#programowanie
  • 12
@OscarGoldman jakie filtry, spróbuj Panie drogi

>> klik <<

Zmienia to Ci o odpowiednich porach (tzn popołudniu wieczorem) temperaturę barw na komputerze. Wieczorem robi się zoltawe dzięki czemu nie męczy oczu plus podobno wpływa lepiej właśnie na zasypianie (ile w tym prawdy nie wiem, bo z zasypianiem nieczęsto mam problem)
@vytah: @OscarGoldman: ja korzystam z fluxa w domu i w pracy (telefon tez) i nie mam żadnych problemów z zasypianiem i sam sen jest lepszy jakościowo. No i oczy sie nie męczą, spróbuj wyłączyć fluxa po kilku godzinach używania i zobaczysz jak bedzie Cię ta "normalna" jasność raziła :)