Wpis z mikrobloga

Nie chcę nic mówić, ale na wypoku istnieje zamknięty, prywatny kanał, gdzie ludzie się zwołują, żeby zakopywać znaleziska.

Żeby podkreślić powagę sytuacji powiem Wam tylko: spróbujcie założyć prywatny kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 37
  • Odpowiedz
Problem pojawia się wtedy, gdy pewna grupa ludzi w sposób zorganizowany blokuje możliwość wyróżnienia takiego tematu


@przemyslany_nick: nie twierdzę inaczej, chodzi mi tylko o to, że nawet w sytuacji idealnej i tak wybieralibyśmy gówno :P
  • Odpowiedz
@pomaranczo_nie_fikaj: Były już w dniu narodzin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatecznie tagi "wygrały". Co nie zmienia faktu, że powstało kilka prywatnych (teraz już nie ma możliwości takich tworzyć), do których trzeba było zostać zaproszonym przez właściciela. Osoby nieprzyjęte nie miały możliwości zajrzeć do tych kanałów bez zgody użytkownika, który taki kanał stworzył.

Niektóre takie kanały działają do dziś i są całkiem żywe ( ͡°
  • Odpowiedz
@t3m4: No co Ty, to dla dobra (w tym przypadku) wykopków. Sam widzisz, że wypopki – szczególnie w tematach poważnych – wybierają gówno, kiedy myślą sami. Trzeba im pomóc w wybieraniu odpowiedniej strony. I wiem, że jestem do tego odpowiednią osobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pomaranczo_nie_fikaj: Hmmm, myślę, że mogę to udowodnić. Niestety nie podlinkuję tego najgorszego, w którym to dzieją się najgorsze manipulacje i polowanie na porządne, prawicowe materiały, ale mogę Ci wskazać drogę do jednego (trochę mniej szkodliwego).

http://www.wykop.pl/mikroblog/kanal/prawdziwi-mezczyzni-z-dlugimi-penisami/

Nie będziesz mógł tu zajrzeć, dopóki nie zostaniesz przyjęty. Takich kanałów jest więcej i sam o wszystkich nie wiem!
  • Odpowiedz
wypopki – szczególnie w tematach poważnych – wybierają gówno


@przemyslany_nick: założenie jest takie, że to gówno wybierać będą zawsze. Można oczywiście dawać im tylko te najlepsze treści, ale to nic nie zmieni: jak wilki rzucą się na jakiekolwiek badziewie, które przepłynie ci przypadkiem przez filtr. A potem zauważą ten filtr i zbuntują się, jak tylko potrafią: czyli spamując wykopalisko znaleziskami o np. filtrach. I wszystko wróci do starego porządku, tylko
  • Odpowiedz