Wpis z mikrobloga

chcialbym przestrzec wszystkich mirkow i mirabelki korzystajace z sieci #play.
ok, od poczatku: od pol roku mialem formule play unlimited, za 25 zl polaczenia i smsy za free + 6gb.
byla autosubskrybcja, co miesiac ją przedłużało automatycznie. pod koniec pazdziernika / na poczatku listopada zapomnialem doladowac konta, wobec czego nie mialo mi z czego przedluzyc, przyszedl sms ze subskrybcja wysgasla i kod: *111*407*1# albo jakis podobny do tego przywróci tę taryfę. smsa dostalem po 9 rano, 1 listopada.
do godziny 10 doladowalem konto i wklepalem kod, dostalem informacje ze w przeciagu 24 godzin, zostanie wlaczona taryfa.
zazwyczaj powinno to zajac kilka godzin maksymalnie, wiem to z poprzednich problemow z operatorem, nie tylko tym zreszta.
wczoraj - sroda, 2 listopada po poludniu zadzwonilem pod *500, stracilem 15 minut na to, zeby jakas laska wytlumaczyla mi ze w sumie to ona musi to sprawdzic i czekalem jak debil na telefonie zeby uslyszec 'ze no w sumie to pan ma racje, widze ze jest wlaczone zlecenie wlaczenia taryfy'. brawo #!$%@?, o tym to i ja wiedzialem bez tego telefonu. uslyszalem ze do wieczora wczoraj pakiet bedzie wlaczony.
wracalem z pracy po 18, uznalem ze po drodze wstapie do punktu playa w #krakow na krolewskiej.
podchodze do goscia, mowie o co chodzi a ten debil z szyderczym usmiechem ze on mi oczywiscie nie moze pomoc i mam dzwonic na BOK bo on mi nie pomoze i siec ma 30 dni na wlaczenie tego pakietu.
dzisiaj spamowalem ich facebooka, zrobilem zgloszenie z www z opisem problemu. do tej pory brak odzewu. mija prawie 60 godzin od tego jak nie mam internetu w tel, i sciaga mi hajs za polaczenia i smsy.

moge to pchnac gdzies wyzej ? zeby ktos to zauwazyl... poleci ktos cos w podobnej cenie w innej sieci ? bo jesli do jutra do poludnia sie to nie rozwiąże, to zmienie operatora. interesuje mnie karta(najlepiej) i mozliwosc przeniesienia numeru instant.

#pytanie #kiciochpyta #orange #tmobile
  • 5
@Andczej: moze dlatego ludzie tak robia, ze dzialowi PR moze zalezec na tym jak postrzegaja firme i jakie zdanie maja o niej w internecie ? nawet na wykopie ludzie piszac o takich rzeczach sa w stanie miec sile przebicia, dzisiaj wiele nie potrzeba...a bok w tym wypadku tez dal dupy bo nie potrafili mi zalatwic czegos co powinno byc zalatwione od reki...