Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: A może to jego pierwsza paczka zamawiana z Chin? No z drugiej strony cierpliwości też mu brak. Trzeba było mu napisać, że były wyprzedaże w Chinach, że Chińczyk też człowiek a do tego zbliżają się Święta, więc wszystko idzie kilka razy dłużej. A Ty mu tak kubeł zimnej wody walisz na głowę.
@smashgoor tu nie ma nic wspólnego z wyprzedażami bo chińska poczta jest wolna i słaba niestety. Bardziej mi tu chodziło jak to napisał a nie ze czeka półtora miesiąca co w przypadku CPRAM jest standardem
@MichalQ20 wszystkie rzeczy kupuję głównie na Aliexpress gdzie po tym czasie można otworzyć spór z sprzedającym, nie wiem jak jest na tym serwisie dlatego pytam się tych którzy już tu kupowali. W tym samym czasie zamówilem ponad 20 paczek, z czego dużo darmowych z ali, one przyszły juz tydzien temu, a paczka która kosztowała mnie 100 zl dalej nie bo stoi w miejscu od miesiąca.
@miotaczsledzi: Niestety nie wyrażam zgody. Poczta Chińska (rejestrowane, bo zwykłe idą szybko) to rak jak kiedyś malezyjska, paczki mi idą po 2 miesiące więc Ci to napisałem. Dziwnie to napisałem że za 17 dni będą 2 miesiące , 17 dni to ponad 2 tygodnie, to dość dużo.