Wpis z mikrobloga

@Luks_x: i co kolego, kupiłes od nich opony? przysłali?
To krętacze i cwaniaki.
Poczytaj sobie opinie o sklepach pod nazwami polskihurtopon i 1opony1.
To jest ten sam właściciel, tylko tamte biznesy sie juz wypaliły (za duzo ludzi oszukanych i poszła fama) wiec pare miesiecy temu otworzył tę logisykeopon.
  • Odpowiedz
@nunu85: Tak kupiłem. Trwało to 16 dni zamiast deklarowanych 10, ale przyszło to co trzeba w super cenie i świeżutkie. Ten sklep nie oszukuje póki co (wszystkie opinie ludzi którzy kupili są pozytywne). Znalazłem info że to ten sam właściciel, ale tylko insynuacje i żadnych szczegółów. Ta firma ma już 3 lata BO OFERTY WIDZE OD 2014R.
  • Odpowiedz
@Luks_x: moze i narazie nie oszukują, ale właściciel jest ten sam.
Jako ze miałem troche wolnego czasu i checi to pogrzebałem w KRS i we wszystkich tych trzech firmach w zarządzie siedzi niejaki Sebastian Krupa i wszystkie trzy sa zoo z kaptałerm 5kzł.

Co wiecej pod podanymi adresami nie mozna ich znaleźć.
Np ta logistyka opon ma adres Serdeczna 6 Tychy, tymczasem jak sie sprawdzi mapy googla, to tam jest jakis salon Peugeota bodajze (i ludzie pisza, ze nikt o nich tam nie
  • Odpowiedz
@nunu85: Teraz nie będę już sprawdzał. Co do komentarzy może jest jak mówisz. Ja po prostu przekopałem net i znalazłem tylko podejrzenia, żadnych konkretów. Kupiłem i dostałem. Mogę polecić, ale głowy nie dam :)
Wszystkie opony idą z zagranicy to na bank.
  • Odpowiedz
ja jestem bardzo zadowolony z zakupu, opony tanie, bardzo dobra jakość, do tego dostawa trwała 4 dni! mnie nie interesuje, kto jest właścicielem, ważne, żeby rzetelnie wypełniał swoją robotę. zarówno ja, jak i moi kumple jesteśmy zadowoleni z zakupu, także szczerze polecam :)
  • Odpowiedz
ale przypał, ja kupowałam tam opony i wszystko spoko, mój chłopak też mówi, że sztos, bo i tanie i jakościowo 10/10
  • Odpowiedz