Wpis z mikrobloga

#aliorbank #aliorsync #kantoralior #aliexpress #banggood
Czy komus z Was kiedys kantor alior obciazyl tak z dupy konto na kilka dolarow i sam to sciagnal z rachunku? Dostalem wlasnie list, ze obciazyli mi konto na 9$ i pobrali to z mojego rachunku bo cos im sie w ksiegah nie zgadzalo. Zupelnie nie wiem o co chodzi bo nie wykonywalem transakcji przez ostatnie 2tyg.
  • 15
  • Odpowiedz
@Re-volt: odnośnie tego banku, miałem kiedyś u nich konto i powiem tak -hasło którym się reklamują, tj. wyższa kultura bankowości jest baaaardzo dalekie od realiów, nawet o zwykłej kulturze mają słabe pojęcie.. dziadostwo jakich mało
  • Odpowiedz
@sephot: @RRybak: Niby transakcja zostala rozliczona dzien pozniej niz zaplacilem za towar. Karta USD placilem w EUR, ale jak #!$%@? z 250$ zrobilo sie 260$. Szkoda tylko, ze nie ma alternatywy dla aliorbanku bo usunalbym tam rachunek. Zlodzieje.
@Andczej: Przynajmniej chargebacki u nich to jedynie kwestia wykonania telefonu na 5min.
  • Odpowiedz
Karta USD placilem w EUR, ale jak #!$%@? z 250$ zrobilo sie 260$


@Re-volt: Normalnie, 250$ to była zapewne blokada, a blokada nie jest ostateczną kwotą do zapłaty. Ostateczny kurs przewalutowania jest widoczny po zaksięgowaniu transakcji.
  • Odpowiedz
@Re-volt: na twoi miejscu założył bym sobie dwie karty walutowe EUR i USD. Sam posiadam w Alior walutowy, wystarczy zrobić jedną tranzakcie na rok i nic się nie płaci. Ewentualnie dobra opcja jest też w Liderwalut.
  • Odpowiedz