Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Benzyna jest z reguły tańsza w utrzymaniu niż diesel także twoje zdziwienie to manifestacja niedostatecznej wiedzy, ograniczającej się do stwierdzenia, żeprzecież diesel mniej pali to jest tańszy
  • Odpowiedz
@r5678: Samochód napędzany LPG z reguły jest tańszy w utrzymaniu niż benzyna, także twoje zdziwienie to manifestacja niedostatecznej wiedzy, organiczonej do stwierdzenia, że przecież "lpg" więcej pali to jest droższy.
  • Odpowiedz
@anonim1133: W pierwszym poście postawiłeś stwierdzenie że benzyna nie jest tania w utrzymaniu i zasugerowałeś że taki jest diesel.. to o czym my w ogóle mówimy ? nikt kto ma trochę pojęcia o motoryzacji by czegoś takiego nie napisał w ciemno. Bo jest mało przypadków kiedy diesel się opłaci i z reguły nie występują przy prywatnych osobach.
  • Odpowiedz
@anonim1133:

A to przepraszam, nie wiedziałem, że to zasugerowałem.


Czyli być może ja się zagalopowałem i miałeś na myśli LPG a nie diesla. Z reguły nie bierze się tego pod uwagę jak ktoś piszę o benzynie bo to nie wyklucza montażu gazu, i odnosi się do rodzaju silnika, więc naturalnie mamy tylko dwa typy benzyna i diesel, stąd założenie z mojej strony, że diesel..
  • Odpowiedz
@Konkol: ufo z silnikiem padło1.4 możesz znaleźć w granicach 22-25k z 1.8 to juz kwestia 27-34k
ewentualnie jeszcze jest corolla e12
  • Odpowiedz